Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
banner 300x300
Kategorie Kategorie půjček
banner 300x300
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Zonky.cz - Půjčka od soukromých osob

Asi každý z nás viděl v televizi, nebo zahlédl reklamu s touto mluvící zebrou. Co je tedy ve zkratce půjčka od Zonky?

Zonky.cz je on-line portál, zprostředkovávající půjčky mezi obyčejnými lidmi. Na jedné straně jsou lidé, kteří potřebují půjčit peníze a na straně druhé pak lidé, kteří jim mohou půjčit.

Na Zonky.cz si můžete půjčit na cokoli. Nabídka půjčky na Zonky se od běžné liší tím, že peníze poskytují soukromé osoby. Investor si navíc sám vybírká, komu poskytnutí půjčky umožní a komu nikoli.

Mezi hlavní přednosti půjčky na Zonky.cz jsou nízké poplatky, možnost zaslat výhodnější nabídku od konkurence, jednoduchá a srozumitelná pravidla, půjčka bez ručení a možnost předčasné splacení půjčky. Pro investory pak možnost investova již od 200kč bez nustnosti se starat o administrativu a smluvy.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu
banner 300x600
banner 300x600