Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
banner 300x300
Kategorie Kategorie půjček
banner 300x300
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Pojištění

Cestovní pojištění: proč si ho zřídit, jaká rizika kryje a kde je nejvýhodnější?

Proč si sjednat cestovní pojištění? Co všechno takové cestovní pojištění může krýt? Kolik za cestovní pojištění zaplatíte?

Co si pohlídat jako OSVČ při přechodu z hlavní činnosti na vedlejší?

Kdy se stanete podnikatelem, který vykonává vedlejší výdělečnou činnost? Jaká platí pravidla pro odvody zdravotního a sociálního pojištění?

10 příjmů, ze kterých nemusíte odvádět sociální pojištění

Při jakých úvazcích a limitech nemusíte platit sociální pojištění? Musíte platit sociální pojištění ze starobního důchodu?

Situace, kdy využijete pojištění odpovědnosti

Zavinit neúmyslně nehodu můžete jako občan, ale také i jako zaměstnanec nebo podnikatel. V kterých situacích vás pojištění odpovědnosti ochrání?

Jak se odvádí zdravotní pojištění při souběhu více příjmů?

Pobíráte více druhů příjmů? Jak je to s odvodem zdravotního pojištění při souběhu více zaměstnání? Musíte odvést zdravotní pojištění i z pasivních příjmů?

Důležitá čísla pro vyplnění přehledu za rok 2021

Do kdy musí OSVČ podat přehled o příjmech a výdajích? Která důležitá čísla se váží k podání přehledu na zdravotní pojišťovnu a ČSSZ?

Životko a pojištění majetku během války: Co by se (ne)plnilo?

Situace, která aktuálně vládne na Ukrajině, donutila lidi oprávněně myslet na to nejhorší. Každý se přirozeně bojí nejen o lidské životy, ale i o svůj majetek. Jak je to v takovém případě s plněním pojišťoven?

Jaká pojištění sjednat, když pronajímáte byt

Jste majitelem bytu a chystáte se do něj ubytovat nájemníky? Která pojištění je vhodné sjednat, abyste předešli nepříjemným situacím?

Při jakých událostech vám pomůže sjednané pojištění internetových rizik?

Přemýšlíte o sjednání pojištění internetových rizik? V jakých situacích vám bude poskytnuta ochrana a kolik peněz za to utratíte?

Z nevyplacených životních pojistek mají pojišťovny žně. Co dělat, aby si nenechaly vaše peníze

Kdo si sjednává životní pojištění, většinou také stanoví obmyšlenou osobu. Tedy člověka, kterému pojišťovna vyplatí peníze v případě, že pojištěný zemře. Jenže pojišťovna nemá povinnost a často ani možnost se obmyšlené osobě ohlásit. Lidé tak přicházejí a

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu
banner 300x600
banner 300x600