Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
banner 300x300
Kategorie Kategorie půjček
banner 300x300
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Čeho se vyvarovat při půjčce od soukromých osob?

Narozdíl od bankovní půjčky jsou ty nebankovní řešeny převážné online nebo telefonicky, bez osobního kontaktu s poskytovatelem půjčky. To dává prostor pro zneužití osobních údajů, nebo vymámení poplatku předem a následné neposkytnutí úvěru. Samozřejmě se jedná o ojedinělé případy, ale jak postupovat aby půjčka od soukromých osob nebo půjčka online byly co nejbezpečnější?

1) Ověřte si poskytovatele

Prvním krokem je vybrat si soukromého poskytovatele půjček, který má za sebou již nějakou historii a je dohladatelný online. Toto platí pro všechny typy půjček, ne jen pro půjčky online, nebo od soukromé osoby.

2) Potkejte se osobně

Doporučujeme vybírat poskytovatele z Vašeho okolí. K tomu Vám poslouží rozdělení půjček podle měst, nebo krajů. Díky tomu se můžete s poskytovatelem sejít osobně. Půjčka online, nebo půjčka po telefonu samozřejmě evokuje, že je půjčka poskytnuta bez nutnosti osobního setkání, ale ani tyt půjčky nevylučují osobní setkání s poskytovatelem.

3) Pozor na kopie dokladů

Pokud osobní setkání není žádané nebo možné, dobře si rozmyslete, komu posíláté kopii svého občanského průkazu. Půjčka na směnku je obvykle podmíněna práve občanským průkazem, ale platí to také pro půjčku pro podnikatele, kde je obvykle nutné ještě doložit živnostenský list a půjčku pro maminky na mateřské dovolené.

4) Jak se Vám snažíme pomoci z naší strany?

  1. Půjčky od soukromých osob u nás podléhají přísnějšímu schvalování.
  2. Všechny vložené inzeráty, půjčky online, půjčky ihned a další kategorie, musejí být vloženy z území ČR
  3. V případě stížnosti na poskytovatel půjčky od soukromých osob poskytovatele kontaktujeme a blokujeme
  4. Půjčka online a půjčka přes telefon je namátkové vybírána a testujeme spojení s poskytovatelem
  5. Zavádíme kategorii ověření poskytovatelé, kde poskytovatele ověřujeme
bilomodra-sales-green-button-refinancujte-s-kytkou-roboto-500x500.jpg
Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu
banner 300x600
banner 300x600