Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
banner 300x300
Kategorie Kategorie půjček
banner 300x300
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Účty a spoření

Kdy vám (ne)pomůže pojištění krádeže peněz vybraných z bankomatu?

Nahlásili jste událost včas? Kolik hotovosti jste u sebe měli? Nenechali jste kabelku bez dozoru? To vše se při posuzování pojistné události zohledňuje.

Srovnání spořicích účtů v lednu 2023: kde najdete nejvyšší úrokovou sazbu?

Podívejte se na srovnání spořicích účtů. Kde najdete tu nejvýhodnější sazbu? Jaké jsou podmínky pro získání výhodnějších sazeb?

Měníte občanku? Tyhle banky vyřídí všechno za vás a na pobočku ani nemusíte

Když měníte občanský průkaz, máte povinnost nahlásit bance změnu dokladu. Souhlasit s její kopií ale nemusíte. Alternativou je opis dokladu.

Hromadí se vám doma mince? Můžete je snadno vyměnit za bankovky. Jak na to?

Střádáte si během let drobné mince do prasátka? Jak je lze vyměnit za bankovky na pobočkách bank a kolik vás to bude stát?

Nezapomeňte do konce roku získat na stavebním spoření plnou státní podporu

Máte stavební spoření? Jestliže ano, už jste si odeslali dostatek financí na účet, abyste získali plnou roční státní podporu? Přečtěte si, do kdy máte čas.

Srovnání stavebního spoření: které uzavřít ještě do konce roku?

Jaké jsou akční nabídky stavebních spořitelen na konci roku 2022? Na co si dát pozor při uzavírání smlouvy o stavebním spoření? Jaká je výše státní podpory?

Kdy vám spoření v doplňkovém penzijním spoření nesníží daň?

Spoření na penzi v penzijním připojištění a doplňkovém penzijním spoření je státem podporováno i možností uplatnění daňového odpočtu. Podívejme se v několika vybraných příkladech, kdy však spoření na penzi daňovou povinnost nesnižuje.

Srovnání spořicích účtů v listopadu: kde úroková sazba přesáhne 6 %?

Jaká je aktuální nabídka úrokových sazeb na spořicích účtech? Kde je nejvyšší úrok či sazba bez stropu na úročení vkladu? Jaké jsou podmínky spořicích účtů?

Kde vám za zřízení účtu dají nejvyšší odměnu?

Banky se přetahují o klienty běžných účtů pomocí různých prémiových akcí. Kde dostanete za zřízení účtu nejvíce? Jaké jsou podmínky a do kdy platí marketingové akce?

Bude zrušena podpora u stavebního spoření? Vyplatí se nadále spořit?

Vládní strany hledají, kde ušetřit. Jednou z cest je zrušení státní podpory u stavebního spoření, která činí až 2000 Kč ročně. Kdo je pro zrušení státní podpory?

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu
banner 300x600
banner 300x600