Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
banner 300x300
Kategorie Kategorie půjček
banner 300x300
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Home credit a Cetelem

Život každému připravuje mnohá překvapení, ať už ta krásná či špatná, na která bychom raději zapomněli. Čas od času se může každý dostat do nečekané životní situace, z níž pomůže ven pouze půjčka. Bojíte-li se půjčit si od pochybných nebankovních institucí, pak se obraťte jednoznačně na společnost Home Credit nebo Cetelem. Finanční společnost Home Credit a.s. , Cetelem a.s.působí na českém finančním trhu již od roku 1997. Od svého počátku se stala významným poskytovatelem finančních služeb u nás.

Home Credit nebo Cetelem se specializuje na spotřebitelské financování, účelové úvěry a také možnost nakupování na splátky. Dominantou pestré nabídky je ale neúčelová půjčka, na kterou se podíváme podrobněji.

Home Credit nebo Cetelem půjčka se zaručuje kvalitou a poctivostí a s ní budete mít jistotu, že nezaplatíte nic navíc. Budete v dobrých rukou. Home Credit nebo Cetelem přistupuje ke každé žádosti o půjčku individuálně, tudíž si ji můžete upravit dle vlastních představ. Předností půjčky je rychlé vyřízení z pohodlí domova a prostřednictvím internetu můžete zažádat o půjčku až 150 000 Kč. Spodní hranice pak činí 5 000 Kč. Home Credit nebo Cetelem upřednostňuje zejména spokojenost svých klientů, a proto jim nabízí takzvanou záruku spokojenosti. Jestliže byste nebyli s danou půjčkou spokojení, můžete ji do měsíce bez jakýchkoliv poplatků vrátit.

Nemusíte chodit na kamennou pobočku, možná ji ani ve svém okolí nemáte, protože veškeré vyřízení půjčky probíhá prostřednictvím internetu. Z pohodlí domova vyplníte jednoduchý formulář, v němž jsou vyžadovány pravdivé údaje o Vás. Pak jej odešlete ke zpracování a nezbývá Vám nic jiného, než čekat na kladné vyjádření společnosti Home Credit nebo Cetelem. Pak se můžete jen těšit na převedení peněz na Váš bankovní účet.

Home Credit nebo Cetelem půjčka je neúčelový finanční produkt, tudíž získané peníze můžete využít na cokoliv. Financovat jimi můžete nejen luxusní dovolenou, ale také nákup domácích spotřebičů a mnoho dalšího. Peníze použijete na to, co Vás napadne.

Výhody Home Credit a Cetelem půjčky

Home Credit a Cetelem půjčka je charakteristická hned několika výhodami, které rozhodně potěší. Jak již bylo řečeno, vyřízení probíhá z domova, a tak nemusíte nikam chodit. Potřebné informace o půjčce se dozvíte na našich stránkách. Půjčka Vám bude zřízena zcela zdarma a nebudou Vám účtovány ani poplatky za předčasné splacení půjčky.

Home Credit a Cetelem se ohlíží i na Vaši finanční situaci, a tak nabízí možnost měnit výši splátky. Při vyřizování půjčky není vyžadován ručitel, a to ani na nejvyšší částku 150 000 Kč. V případě Vaší nespokojenosti máte možnost půjčku splatit do jednoho měsíce, aniž by Vám byly účtovány jakékoliv poplatky. Home Credit a Cetelem pro zajištění kvality nabízí záruku spokojenosti.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu
banner 300x600
banner 300x600