Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
banner 300x300
Kategorie Kategorie půjček
banner 300x300
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Úvěry a půjčky

Česká národní banka opět zvyšuje úrokové sazby, které jsou nejvyšší od roku 1999

Česká národní banka opět zvýšila úrokové sazby, které jsou nyní nejvyšší od roku 1999. Jakou mají jednotlivé úrokové sazby výši?

Co by měla obsahovat smlouva o zápůjčce?

Co je to smlouva o zápůjčce? Jaké údaje by v ní měly být obsaženy a jaké jsou rozdíly mezi zápůjčkou a úvěrem?

Na příspěvek na bydlení dosáhne v roce 2022 mnohem více lidí

Příspěvek na bydlení se v roce 2022 se zvýšil, díky čemuž na něj dosáhne mnohem více lidí. Jaké podmínky musíte splnit, aby vám stát přispěl?

Základní informace pro Ukrajince (4): Na co se dívat při výběru půjčky

Řada Ukrajinců, ať už těch, co utekla anebo byla ještě před započetím válečného konfliktu na území České republiky, uvažuje o půjčce. Přečtěte si, na co se při výběru dívat.

Co nejdříve splácíte u dluhu? Úroky?

Pořadí, v jakém je splácen samotný dluh čili jeho jistina a pak její příslušenství jako jsou úroky, úroky z prodlení, náklady na vymožení dluhu, ovlivňuje celkovou délku splácení, tedy to, kdy se dlužník plně zbaví zátěže.

ČNB oznámila růst sazeb: úrokové sazby jsou nejvyšší za posledních 20 let!

Česká nárobní banka opět výrazně zvýšila sazby, a to od pátku 4. února 2022. ČNB se tím snaží zkrotit inflaci, aby se dál nevzdalovala od inflačních cílů ČNB. Růst sazeb podraží hypotéky i úvěry pro podnikatele. Povede se zkrotit inflaci? A kdy se projeví

Když selže rozum přichází zadlužení, opravdu?

Jak se bránit zadlužení? Jaké jsou triky při poskytování půjček? Jaký je proces rozhodování? Jak si vybrat kvalitní půjčku?

Jaké společnosti a banky se připojují k milostivému létu? Home Creddit, Moneta či Air Bank?

Institut milostivého léta sice platí především pro veřejnoprávní subjekty, ale přesto se k němu připojily i některé soukromé společnosti. U koho máte teď výhodnější podmínky na splacení dluhu?

Kdy je ohrožena bonita zaměstnance nebo OSVČ při žádosti o hypotéku

Jak vysokou šanci mají na získání hypotečního úvěru zaměstnanci, osoby samostatně výdělečně činné a další OSVČ, které využívají paušální daň?

Jaké příjmy se počítají, když žádáte o hypotéku?

Jste OSVČ anebo zaměstnanec a chcete si zažádat o hypotéku? Podívejte se, jaké příjmy se budou počítat a posuzovat ze strany banky.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu
banner 300x600
banner 300x600