Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
banner 300x300
Kategorie Kategorie půjček
banner 300x300
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Aktuality - půjčky

Registry SOLUS slaví 25 let, aktuálně odhalí závazky po splatnosti u 14 žadatelů o půjčku ze sta

Sdružení SOLUS oslavilo 25 let od svého vzniku. Sdílením dat o osobách, které nesplácí své závazky, pomohly členské společnosti ochránit před předlužením stovky tisíc klientů. Zatímco po roce 2010 evidoval SOLUS informace o více než 1 milionu spotřebitelů s dluhy po splatnosti, dnes je to o dvě třetiny […] Článek Registry SOLUS slaví 25 let, aktuálně odhalí závazky po splatnosti u 14 žadatelů o půjčku ze sta se nejdříve objevil na Investujeme.cz - odborný server společnosti Swiss Life Select a.s..

Desetitisíce lidí žijí z týdne na týdne a potřebují zálohy na mzdu

Pravidelné zálohy na mzdu bere v Česku až 65 tisíc lidí. Jedná se o lidi s výrazně nízkými příjmy žijící od výplaty k výplatě. Bez záloh by si museli brát velmi nevýhodné půjčky, kvůli nimž by se mohli snadno propadnout do dluhové pasti, řekl Novinkám Tomáš Ervín Dombrovský ze společnosti Alma Career provozující portály Jobs.cz a Práce.cz.

Ukrajina a Agenda 2030.

Na Ukrajině se bojuje za americkou půdu. Zastavení třetiny plynových dodávek má na svědomí Pentagon, který podmínil souhlas kongresu s mamutí válečnou půjčkou zastavením transportu ruského plynu do Evropy. Kyjev na toto vydírání musel přistoupit, protože peníze nutně potřebuje. Dluh nepatří Washingtonu, ale přímo FEDu, tj. domu Rothschildů. Dluh je samozřejmě nesplatitelný. Ukrajina právě dostala nového majitele. Jedním z největších bohatství Ukrajiny je zemědělská půda- téměř třetina světové černozemě, nejlepší půda pro zemědělství.

Zamítnutí bankou není hlavní důvod, proč si lidé půjčují u „nebank“

Zažitou představu, že zájemce o půjčku, jemuž odmítne vyhovět jeho banka, okamžitě běží pro peníze do nebankovního sektoru, nabourává průzkum Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů (APNÚ). Hlavním důvodem pro půjčku v nebankovní instituci je rychlost vyřízení. U představení průzkumu byly také Finanční a ekonomické informace (faei.cz).

Půjčka 25 tisíc lidi z Liberty už netáhne: Kraj ji ukončuje

Zaměstnanci zadlužené huti Liberty Ostrava budou moci o bezúročnou půjčku od kraje ve výši 25 tisíc žádat do středy 17. července. Zájem o finanční pomoc už je minimální, kraj proto ukončí příjem žádostí.

Repo sazba klesá a s ní možná i úroky z úvěrů: je tu lepší čas na půjčku?

Repo sazba klesá, úroky u spotřebitelských půjček také. Možná se ptáte sami sebe, jestli je teď ideální čas na půjčku. Správná odpověď však nezávisí na vnějších okolnostech. Vzejít může jedině z vaší finanční situace a z cíle, na který byste si půjčili.

Půjčka přes internet je dostupná každý den v roce

Bleskové vyřízení a minimum podmínek, přesně takový je svět moderních úvěrů, které se sjednají v nebankovní sféře. Co k nim budete potřebovat? Jde o základní osobní údaje, protože bez ověření identity nelze uskutečnit dohodu. Díky expresnímu ověření však není nutné, abyste šli na pobočku s občanským průkazem v ruce. Existují jednodušší cesty, ta, která vede online, vám umožní zůstat v pohodlí vlastního obýváku. A to se v dnešní uspěchané době rozhodně počítá, že?

Půjčka a ztráta zaměstnání: Co dělat dál?

Ztráta zaměstnání je nepříjemná situace, která může postihnout kohokoli z nás. Tento problém se ještě více komplikuje, pokud máte závazky v podobě půjček. Podívejte se, jaké kroky podniknout, abyste tuto nepříjemnou životní situaci zvládli.

Hejtman Bělica: Nejpotřebnějším jsme už pomohli, žádosti ale ještě stále přijímáme

Moravskoslezský kraj už zaměstnancům Liberty vyplatil na bezúročných půjčkách skoro 14 milionů korun.

O půjčku už zažádalo 600 zaměstnanců Liberty, kraj jim vyplatil skoro 14 milionů

V podstatě každý osmý zaměstnanec hutní společnosti Liberty Ostrava už požádal krajský úřad o vyplacení bezúročné půjčky. Částka slouží pro překlenutí doby, než stát za zaměstnavatele v insolvenci vyplatí mzdu za měsíc květen, případně za následující období.

Zaměstnanci Liberty Ostrava zatím využili půjčku od Moravskoslezského kraje ve výši 14 milionů korun

Na bezúročných půjčkách zatím vyplatil Moravskoslezský kraj pracovníkům zadlužené huti Liberty Ostrava téměř 14 milionů korun. O půjčku dosud požádalo 606 lidí. Krajský úřad jejich žádosti postupně zpracovává a k dnešku poslal z krajského účtu peníze 554 žadatelům. Novináře o tom dnes informovala mluvčí kraje Nikola Birklenová.

Polovina Čechů splácí dluhy. Nejčastěji hypotéku nebo spotřebitelský úvěr

Nějakou formu půjčky má téměř polovina Čechů v produktivním věku. Ve většině případů ale zvládnou na konci měsíce i ušetřit. V problémech se ocitají hlavně domácnosti, kde splátky přesahují polovinu příjmu.

Centrální bankéři dál snižují úroky. Podporují ekonomiku, zlevňují půjčky

Rada České národní banky na svém čtvrtečním zasedáním pokračuje v nastaveném tempu a úroky opět stáhla o půl procentního bodu. Její základní sazba, ovlivňující mimo jiné cenu hypoték či úroky na spořicích účtech, nyní činí 4,75 procenta.

Centrální bankéři dál snižují úroky. Podporují ekonomiku, zlevňují půjčky

Rada České národní banky na svém čtvrtečním zasedáním pokračuje v nastaveném tempu a úroky opět stáhla o půl procentního bodu. Její základní sazba, ovlivňující mimo jiné cenu hypoték či úroky na spořicích účtech, nyní činí 4,75 procenta.

Rychlé zlevňování půjček pokračuje. ČNB už po páté v řadě snižuje hlavní úrokovou sazbu

Česká národní banka (ČNB) pokračuje v razantním snižování úroků v reakci na zpomalení růstu cen v ekonomice. Bankovní rada na svém čtvrtečním jednání snížila hlavní úrokovou sazbu překvapivě o půl procentního bodu, tedy stejným tempem, jako po...

A co děti, mají se kde učit? Sto skupin získalo podporu od rodiny Valových

Už dnes provozuje Sto skupin v celém Česku třiadvacet dětských skupin. A tohle číslo se má brzy téměř zdvojnásobit i díky půjčce od majitelů rodinné firmy Siko.

Podvodník opět zaútočil. Starší ženě z Litoměřic odcizil 10 tisíc korun a sjednal půjčku na více než 100 tisíc korun

LITOMĚŘICKO – Další kybernetický podvodník zaútočil. Využil vzdáleného přístupu do počítače

Úroky u spotřebitelských půjček padají pod 5 %

Potřebujete peníze na financování svých potřeb? Tak možná právě nyní je ta ideální době, sáhnout po spotřebitelské půjčce. Úrokové sazby se totiž nachází pod hranicí pěti procent.

Kraj už poslal lidem z Liberty šest milionů, půjčky schvaluje dvakrát týdně

O bezúročné půjčky poskytované Krajským úřadem Moravskoslezského kraje zaměstnancům Liberty Ostrava je velký zájem. Na úřad se už obrátily přes čtyři stovky zájemců. Z účtu hejtmanství pak už prvním 247 žadatelům odešlo zhruba 6,2 milionu korun.

Moravskoslezský kraj na půjčkách pro zaměstnance Liberty vyplatil šest milionů, další žádosti vyřizuje

Moravskoslezský kraj zatím na bezúročných půjčkách pro zaměstnance zadlužené huti Liberty Ostrava vyplatil 6,2 milionu korun. Z účtu krajského úřadu platba dosud odešla 247 žadatelům. Od minulého úterý, kdy lze o půjčku žádat, tak učinilo 451 zaměstnanců huti. Kontaktní místo pro vyřizování půjček je až do konce měsíce ve školicím středisku huti, od července ale zájemci o půjčku budou žádat přímo v budově krajského úřadu.

Kraj zatím vyplatil na půjčkách pro pracovníky Liberty přes šest milionů

Moravskoslezský kraj zatím na bezúročné půjčky pro zaměstnance Liberty Ostrava vyplatil přes šest milionů korun. Půjčka 25 tisíc korun má lidem pomoci překonat nejhorší období, než dostanou náhradu mzdy z úřadu práce. Kraj má pro ně připraveno 125 milionů korun. Žádost o peníze můžou zatím lidé podávat ve školicím středisku v huti. Od července budou muset přímo na krajský úřad. Odbory státu doporučily zvážení investičních pobídek pro huť.

diskuse o DPH u platforem pro krátkodobé ubytování a osobní přepravu a plánovaná půjčka zemí G7 Ukrajině

Hledání kompromisu pro legislativní balíček „DPH v digitálním věku“, diskuse o možném řešení finanční podpory Ukrajiny hrazené z

Červnový ECOFIN: diskuse o DPH u platforem pro krátkodobé ubytování a osobní přepravu a plánovaná půjčka zemí G7 Ukrajině

Hledání kompromisu pro legislativní balíček „DPH v digitálním věku“, diskuse o možném řešení finanční podpory Ukrajiny hrazené z

Červnový ECOFIN: diskuse o DPH u platforem pro krátkodobé ubytování a osobní přepravu a plánovaná půjčka zemí G7 Ukrajině

Hledání kompromisu pro legislativní balíček „DPH v digitálním věku“, diskuse o možném řešení finanční podpory Ukrajiny hrazené z výnosů zmrazených aktiv ruské centrální banky a doporučení Rady členským státům EU v rámci tzv. evropského semestru. To byly hlavní body červnového jednání Rady ministrů financí (ECOFIN) v Lucemburku.

Univerzální-Půjčka.cz: Váš průvodce světem online půjček

Hledáte průvodce světem financí a nezávislou inzertní platformu pro půjčky? Poohlížíte se po nebankovní půjčce, protože banky vám nemají co nabídnout? Web Univerzální-Půjčka.cz je vstupní branou do světa financí, s užitečnými informacemi, které mohou pomoci zorientovat se ve světě půjček, úvěrů, spoření a investic.

Elektromobilní branže v krizi? Konkurent Tesly krátce po zastavení výroby vyhlašuje bankrot

Po problémech s prodejem a zpožděním výroby nyní výrobce elektromobilů Fisker žádá v rámci insolvenčního řízení o ochranu. Vedení firmy se nedaří splácet půjčky a firma se tak dívá do hlavně hrozícího bankrotu.

Zaměstnanci huti Liberty Ostrava můžou od včerejšího dne žádat o bezúročnou půjčku od Moravskoslezského kraje na překlenutí doby bez výplaty. Částku až 25 tisíc korun budou ale muset splatit do konce roku. (video)

Zaměstnanci huti Liberty Ostrava můžou od včerejšího dne žádat o bezúročnou půjčku od Moravskoslezského kraje na překlenutí doby bez výplaty. Částku až 25 tisíc korun budou ale muset splatit do konce roku. Tři měsíce může lidem vyplácet dlužné mzdy...

Průzkum společnosti KRUK ukazuje, že 4 % Čechů si na letní dovolenou musí půjčit. Převažují půjčky nad 10 tisíc korun. Představují tyto statistiky zlepšení oproti předešlým rokům? Jaká je nejčastější motivace k uzavření půjčky na... (video)

Průzkum společnosti KRUK ukazuje, že 4 % Čechů si na letní dovolenou musí půjčit. Převažují půjčky nad 10 tisíc korun. Představují tyto statistiky zlepšení oproti předešlým rokům? Jaká je nejčastější motivace k uzavření půjčky na prázdninový pobyt?...

Téměř polovina Čechů má nějaký typ půjčky nebo úvěru. Častěji se jedná o lidi s vyššími příjmy

Hypotéky, spotřebitelské úvěry, půjčky od příbuzných nebo nebankovních institucí v současnosti splácí bezmála polovina produktivní české populace. Podle Indexu prosperity a finančního zdraví Čechů, který společně realizují Česká spořitelna, Evropa v...

Pozor na předražené půjčky. Úrok může dosáhnout i 700 procent

Nejlevnější krátkodobé půjčky lze sehnat s úrokovou sazbou kolem 30 procent. To při úvěru 20 tisíc korun na měsíc představuje zhruba pětistovku na úrocích. Takto levná půjčka je ale spíše výjimkou. Mnohem častější jsou roční úrokové sazby ve výši 300 až 400 procent. Dlužník tak musí vracet až o sedm tisíc korun více, než si půjčil.

Lidé z dceřiné společnosti Liberty nemají nárok na půjčku ani na náhradu mzdy. ⚠ Moravskoslezský kraj začal přijímat žádosti zaměstnanců Liberty o bezúročné půjčky. Získat mohou 25 tisíc. (video)

Lidé z dceřiné společnosti Liberty nemají nárok na půjčku ani na náhradu mzdy. ? Moravskoslezský kraj začal přijímat žádosti zaměstnanců Liberty o bezúročné půjčky. Získat mohou 25 tisíc. Ministr práce a sociálních věcí mezitím potvrdil, že pokud do...

Lidé z dceřiné společnosti Liberty Ostrava nemají nárok na půjčku ani na náhradu mzdy (video)

Lidé z dceřiné společnosti Liberty nemají nárok na půjčku ani na náhradu mzdy. ? Moravskoslezský kraj začal přijímat žádosti zaměstnanců Liberty o bezúročné půjčky. Získat mohou 25 tisíc. Ministr práce a sociálních věcí mezitím potvrdil, že pokud do.

Lidé ze zadlužené Liberty dostanou půjčky, jejich budoucnost ovlivní investoři

Zaměstnanci zadluženého hutního podniku Liberty Ostrava mohou žádat o půjčky od Moravskoslezského kraje pro překlenutí doby bez výplaty. Náhrady mezd by mohl prvním pracovníkům začít Úřad práce ČR posílat příští týden. Odboráři zatím odrazují pracovníky hutě od podávání hromadných výpovědí.

Půjčky pro zaměstnance Liberty budou radní schvalovat každý týden

O bezúročnou půjčku ve výši 25 tisíc korun už mohou žádat zaměstnanci huti Liberty Ostrava. Ta kvůli platební neschopnosti, kvůli níž nevyplatila lidem mzdy za květen, skončila v insolvenci. Půjčka od Moravskoslezského kraje splatná do konce roku má hutníkům pomoci překlenout zhruba měsíc, než jim dorazí na účty náhradní plat od státu.

Zaměstnanci Liberty Ostrava mohou žádat kraj o půjčku. Zájem mají stovky lidí

Zaměstnanci zadluženého hutního podniku Liberty Ostrava, kteří tento měsíc nedostali výplaty, mohou od úterký na kontaktním místě ve firemním školicím středisku požádat o bezúročnou půjčku od Moravskoslezského kraje. Každý si může půjčit pětadvacet tisíc korun, částku musí vrátit najednou do konce roku. Kraj má na půjčky připraveno 125 milionů korun. Novinářům to v úterý řekl moravskoslezský hejtman […]

Hejtman Bělica: Když vše půjde bez komplikací, v pondělí by mohly být peníze na účtu

Moravskoslezský kraj připravil finanční výpomoc zaměstnancům huti Liberty Ostrava, kteří se díky krachujícímu ocelářskému gigantu ocitli v existenčních potížích. Nabízí bezúročnou půjčku ve výši 25 tisíc korun.

Zaměstnanci Liberty už mohou žádat kraj o půjčku, zájem mají stovky lidí

Moravskoslezský kraj reaguje na fakt, že peníze od státu, který supluje povinnost společnosti Liberty Ostrava nevyplácející zaměstnancům mzdy, přijdou nejdříve za třicet dní. Lidé v nouzi mohou požádat o bezúročnou půjčku 25 tisíc korun pro překonání nejtěžšího období. Mobilní kancelář pro zaměstnance Liberty otevřel v areálu huti ráno krajský úřad.

Moravskoslzeský kraj poskytne zaměstnancům Liberty bezúročnou půjčku

Moravskoslezský kraj, podle zpravodajství České televize, poskytne zaměstnancům hutního podniku Liberty Ostrava bezúročnou půjčku ve výši 25 tisíc korun. Podle hejtmana Moravskoslezského kraje Josefa Bělici (ANO), tato půjčka, má zaměstnancům pomoci

50 miliard pro Ukrajinu poskytnou jen USA, řekla Meloniová. Půjčku bude krýt ruský majetek

Úvěr ve výši 50 miliard dolarů (1,1 bilionu) poskytnou Ukrajině jen Spojené státy. Řekla to na závěrečné tiskové konferenci po summitu skupiny ekonomicky vyspělých zemí G7 italská premiérka Giorgia Meloniová, která předsedala dvoudennímu jednání Británie, Francie, Itálie, Japonska, Kanady, Německa a Spojených států s účastí Evropské unie.

Kraj poskytne zaměstnancům Liberty bezúročnou půjčku

Moravskoslezský kraj, podle zpravodajství České televize, poskytne zaměstnancům hutního podniku Liberty Ostrava bezúročnou půjčku ve výši 25 tisíc korun. Podle hejtmana Moravskoslezského kraje Josefa Bělici (ANO), tato půjčka, má zaměstnancům pomoci

Je mezi zaměstnanci Liberty Ostrava zájem o půjčku 25 tisíc korun, kterou jim nabídl Moravskoslezský kraj? (video)

Je mezi zaměstnanci Liberty Ostrava zájem o půjčku 25 tisíc korun, kterou jim nabídl Moravskoslezský kraj? A je 25 tisíc dostatečná částka? Jaký očekává v pondělí nápor zaměstnanců na podávání žádostí o vyplacení mzdy od úřadu práce, jehož úředníci..

Je mezi zaměstnanci Liberty Ostrava zájem o půjčku 25 tisíc korun, kterou jim nabídl Moravskoslezský kraj? A je 25 tisíc dostatečná částka? Jaký očekává v pondělí nápor zaměstnanců na podávání žádostí o vyplacení mzdy od úřadu práce,... (video)

Je mezi zaměstnanci Liberty Ostrava zájem o půjčku 25 tisíc korun, kterou jim nabídl Moravskoslezský kraj? A je 25 tisíc dostatečná částka? Jaký očekává v pondělí nápor zaměstnanců na podávání žádostí o vyplacení mzdy od úřadu práce, jehož úředníci...

Kraj dá lidem z Liberty bezúročnou půjčku. ⚠ Moravskoslezský kraj poskytne zaměstnancům ostravské huti Liberty bezúročnou půjčku 25 tisíc korun. Má jim pomoci, než jim úřad práce vyplatí mzdu, kterou měli dnes dostat od zaměstnavatele. (video)

Kraj dá lidem z Liberty bezúročnou půjčku. ? Moravskoslezský kraj poskytne zaměstnancům ostravské huti Liberty bezúročnou půjčku 25 tisíc korun. Má jim pomoci, než jim úřad práce vyplatí mzdu, kterou měli dnes dostat od zaměstnavatele. Firma je ale...

Zprávy ČRo Ostrava: K zaměstnancům Liberty Ostrava míří finanční pomoc státu a kraje

Všem pěti tisícům zaměstnancům ostravské huti Liberty nabízí Moravskoslezský kraj bezúročnou půjčku. O vyplacení 25 tisíc korun si lidé mohou požádat hned v pondělí. Krajský úřad společně s úřadem práce v huti zřídí dočasnou kancelář, kde si lidé zažádají i o květnovou výplatu. Huť je v insolvenci a na mzdy nemá.

Půjčka 25 tisíc pro lidi z Liberty Ostrava: Pomoc, než dostanou výplatu

Moravskoslezský kraj poskytne zaměstnancům hutního podniku Liberty Ostrava bezúročnou půjčku ve výši 25 tisíc korun. Má jim pomoci, než dostanou vyplacenou mzdu z úřadu práce.

Zaměstnancům Liberty Ostrava, kteří budou bez peněz, dá kraj bezúročné půjčky

Moravskoslezský kraj pomůže zaměstnancům huti Liberty Ostrava, kteří se ocitnou bez peněz, bezúročné půjčky ve výši 25 tisíc korun. Hejtmanství má na ně připraveno 100 milionů, první peníze by mohlo vyplatit žadatelům už příští týden.

Kraj poskytne zaměstnancům Liberty bezúročnou půjčku

Moravskoslezský kraj poskytne zaměstnancům hutního podniku Liberty Ostrava bezúročnou půjčku ve výši 25 tisíc korun. Má jim pomoci, než dostanou vyplacenou mzdu z úřadu práce, uvedl v pátek hejtman Josef Bělica (ANO). Společnost na sebe ve čtvrtek podala insolvenční návrh a soud zahájil insolvenční řízení. Podnik nemá peníze na mzdy a hledá kupce. Situací ve firmě se na svém pátečním jednání zabývá krajská tripartita.

Půjčka pro každého: Jaká jsou její specifika a jak se nenechat napálit?

Půjčky pro každého jsou druhem nebankovních úvěrů dostupných i žadatelům s horší bonitou. Vyznačují se rychlým vyřízením, vysokou pravděpodobností schválení a širokou nabídkou. Nikdy byste k nim však neměli přistupovat lehkomyslně, přestože dostupnost těchto úvěrů k tomu může svádět. Přinášíme vám o půjčkách pro každého vše důležité. Co je půjčka pro každého a jak se liší od dalších úvěrů „Půjčka pro každého je ve skutečnosti jen marketingovým lákadlem. Všichni licencovaní poskytovatelé půjček musejí posuzovat bonitu žadatele. A musejí zamítnout ty zájemce o půjčku, jejichž úvěruschopnost nedosahuje alespoň minimálních hranic. Nicméně: pod půjčkou pro každého si představte takový úvěr, kde se bonita posuzuje jinak, než jsme zvyklí u bank,“ upřesňuje Petr Jermář, specialista na finance Banky.cz. Jak dlouho trvá půjčka pro každého? Délka splácení tohoto druhu půjčky není nijak standardizovaná. Vzhledem k tomu, že jde o půjčky s nižší vyžadovanou bonitou klienta a obecně i pro zájemce s nižšími příjmy, na nijak dlouhou dobu se neposkytují. Nejčastěji na jeden měsíc, výjimečně déle. Málokdy se ale tu setkáte s půjčkou s delším trváním než jeden rok. Jak vybrat nejlepší půjčku pro každého U půjčky pro každého byste měli vybírat se zvýšenou obezřetností. Pozornost věnujte zejména následujícím parametrům: úroková míra – u půjček pro každého může být vysoká, proto je důležité porovnávat s dalšími půjčkami. poplatky – úrok není jedinou cenou půjčky. Pamatujte i na poplatky, jako je poplatek za vyřízení půjčky, za poskytnutí peněz, poplatek za správu úvěru nebo za předčasné splacení RPSN – úroky a poplatky musejí licencovaní poskytovatelé sečíst do celkového ukazatele ceny půjčky, a tím je RPSN doba splatnosti – vybírejte jen z těch půjček, jejichž doba splatnosti se dá přizpůsobit vašim možnostem. Nejčastější chybou, která vede k předlužení, jsou příliš vysoké splátky a obrovský poplatek za jejich snížení nebo odklad poplatek za změnu splátky – předčasné splacení i odklad splátky by měly být spojeny jen se symbolickým poplatkem, nejlépe však zdarma. Nejčastější druhy půjček pro každého Vzhledem k celkové šíři pojmu „půjčka pro každého“ se sem dá zařadit mnoho typů nebankovních úvěrů. I názvy dalších úvěrů z kategorie „půjček pro každého“ naznačí, že získání úvěru bude vcelku snadné, bez zvýšených nároků na bonitu: online půjčka rychlá půjčka půjčka […] Zdroj

50 miliard dolarů pro Ukrajinu. Země G7 poskytnou půjčku krytou výnosy z ruského majetku

Lídři zemí skupiny G7 se dohodli na poskytnutí půjčky Ukrajině ve výši 50 miliard dolarů. Záruku půjčky budou tvořit výnosy ze zmrazeného ruského majetku. Informace médií o dohodě potvrdila italská premiérka Giorgia Meloniová, která schůzce předsedá. Podle představitelů G7 je ještě nutné dojednat technické detaily. Moskva považuje postup za zločinný a pohrozila bolestivou odplatou. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj poděkoval za novou finanční podporu.

Přehledně: Česko si půjčuje dalších 13 miliard na lepší železnici. Podívejte se, na jaké stavby

Část půjčky půjde na již téměř dokončené projekty.

Z výnosů ruského majetku se zafinancuje půjčka pro Ukrajinu, dohodli se lídři G7

Lídři zemí skupiny G7 se ve čtvrtek na summitu v Itálii shodli na poskytnutí půjčky Ukrajině ve výši 50 miliard dolarů (1,1 bilionu korun), využijí k tomu výnosů ze zmrazeného ruského majetku. Informace o dohodě večer potvrdila italská premiérka Giorgia Meloniová, která schůzce předsedá. Moskva považuje tento postup za zločinný a pohrozila bolestivou odplatou.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu
banner 300x600
banner 300x600