Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
banner 300x300
Kategorie Kategorie půjček
banner 300x300
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Aktuality - půjčky

Poskytování finančních prostředků do společnosti prostřednictvím společníka

Pokud je v rámci podnikatelské činnosti zapotřebí společnost financovat, mají společníci na výběr z několika možností. Ne vždy však dosáhnou na půjčku od bankovních nebo nebankovních institucí.

Ekonomická nálada spadla na úroveň krize, domácnosti čekají další zdražování

Ekonomická nálada Čechů je v první polovině roku značně pesimistická. Veřejnost očekává pokračování zdražování, které nejvíce ohrožuje lidi s vysokými půjčkami.

P2P musí zůstat mezi lidmi. Roger ukazuje cestu

Rovný rovnému, dalo by se přeložit anglické peer-to-peer, zkracované na P2P. Sdílení dokumentů mezi lidmi později s nástupem fenoménu fintechu doplnily například P2P půjčky či investice. Mluvilo se o revoluci, ale postupně se z P2P financí jedna rovná strana vytrácela a dále vytrácí.

Schyluje se k dalšímu krypto průšvihu? Hedgeový fond 3AC má splatit půjčku 670 mil. USD a není zřejmé, jestli na to má

Kryptoměnový sektor v poslední době prochází těžkým obdobím, ve kterém se po mimořádně silném propadu celého sektoru množí problémy se splácením a hrozícími krachy. Zatím posledním případem by mohl být hedgeový fond Three Arrows Capital (3AC) patřící v&he

Ekonomika Srí Lanky se zhroutila. Může za to dluh, špatné hospodaření i korupce

Srí Lanka dluží zhruba 51 miliard dolarů a není schopná splácet úroky z půjček. Země nemá ani peníze na dovoz potravin či paliv, jejich ceny se oproti loňsku zvýšily o 57 procent. Tamní vláda nyní jedná o pomoci se sousední Indií a doufá, že peníze poskytne i Mezinárodní měnový fond.

Šíří se zvěsti, že krypto hedge fond Three Arrows Capital požádal Binance o půjčku; co k tomu CZ řekl?

Podle South China Morning Post se společnosti, které čelily problémům s výběrem, obrátily na Binance se žádostí o úvěry. Informaci sdílel ve středu na svém twitteru Colin Wu. Generální ředitel Binance Changpeng „CZ“ Zhao však dal jasně najevo, že Binance neposkytla rěmto protokolům  žádné úvěry. Generální ředitel hovořil konkrétně o Three Arrows Capital (3AC), fondu, […] Originální článek Šíří se zvěsti, že krypto hedge fond Three Arrows Capital požádal Binance o půjčku; co k tomu CZ řekl? pochází z webu CryptoSvet.cz.

USDTRY klesá, protože Turecko zavádí limity na půjčky v lirách pro zahraniční investory

Turecko se opět pokusilo zpomalit depreciaci liry. Turecký bankovní regulátor oznámil nová pravidla pro domácí banky, které musí zahraničním invetorům přiřadit rating vysokého rizika (500 %). Důvodem k tomuto kroku je omezení možnosti vyvádět půjčenou ...

USDTRY klesá, protože Turecko zavádí limity na půjčky v lirách pro zahraniční investory

Turecko se opět pokusilo zpomalit depreciaci liry. Turecký bankovní regulátor oznámil nová pravidla pro domácí banky, které musí zahraničním invetorům přiřadit rating vysokého rizika (500 %). Důvodem k tomuto kroku je omezení možnosti vyvádět půjčenou likviditu do zahraničích offshorů a následně s ní obchodovat na trzích. Pár USDTRY spadl zpět pod hranici 17,00 a během dnešní seance se obchoduje s 3% ztrátou.   USDTRY opět klesl pod úroveň 17,00 kvůli snaze o zamezení shortování. Zdroj: xStation5

Pomoc migrantům. Polsko získalo půjčku 450 milionů eur

Polsko získalo od Rozvojové banky Rady Evropy půjčku ve výši 450 milionů eur (11,1 miliardy korun) na pomoc migrantům prchajícím před válkou na Ukrajině. Příslušnou smlouvu v pátek ve Varšavě podepsal guvernér banky Carlo Monticelli a ministryně financí Magdalena Rzeczkowská. Do Polska od začátku invaze na Ukrajinu přišlo asi 4,3 milionu uprchlíků. Polsko jim poskytuje ubytování, sociální […]

Index úvěrování: Za měsíční půjčku 10 000 Kč mohou lidé dát až 4 500 Kč navíc

Za jednorázovou měsíční půjčku 10 000 korun mohou lidé zaplatit až téměř 4 500 korun navíc. Ceny se u jednotlivých poskytovatelů mohou násobně lišit. Zatímco půjčení peněz přes kreditní kartu či kontokorent vyjde nejvýš na zhruba 360 korun, víc než polovina mikropůjček stojí přes 2 000 korun. Ukázala to analýza podmínek poskytování malých půjček u 42 bank a nebankovních společností, kterou vypracovala společnost Člověk v tísni (ČvT). Žebříček sestavovala poprvé v roce 2009. “Udržet rodinný rozpočet v plusu je čím dál tím obtížnější. Rostou nejen ceny energií, ale nahoru jdou i potraviny, pohonné hmoty a řada dalších položek. O půjčce proto začínají uvažovat i lidé, kteří to v minulosti dělat nemuseli,” uvedl autor indexu a analytik ČvT David Borges. Žebříček má lidem pomoci při rozhodování o tom, zda a od koho si peníze půjčí. Experti hodnotili 13 bank a 29 nebankovních společností. Porovnávali jejich kreditní karty, kontokorenty, revolvingy a internetové mikropůjčky. Sledovali 15 kritérií. Posuzovali náklady půjčky, sankce při zpoždění splátek, vstřícnost ke klientům a dostupnost a srozumitelnost informací. Poskytovatel mohl získat až čtyři hvězdičky. Toto nejlepší hodnocení dostalo osm bank a společností. Osm poskytovatelů má tři hvězdičky, čtyři dvě hvězdičky a 17 jednu. Zbývajících pět společností zůstalo bez hvězdy. “Ke společnostem, které v našem žebříčku nemají žádnou hvězdu či obdržely pouze jednu, nebo dvě, bychom pro půjčku jít nedoporučovali,“ uvedl vedoucí dluhového poradenství ČvT Daniel Hůle. Podle analýzy vyčerpání kontokorentu do 10.000 korun se splatností 30 dnů stálo u 11 společností od 141 do 220 korun. Za kreditní kartu s desetitisícovým limitem a třicetidenní splatností dali lidé u devíti společností od 116 do 357 korun. Za jednorázovou půjčku na 30 dnů je možné u 31 společností vydat od 71 do 4450 korun. Autoři varovali před první půjčkou zdarma. „Společnosti, které s touto nabídkou přicházejí, jsou téměř vždy velmi drahé. Jejich roční úrokové sazby obvykle přesahují 300 procent. Lidé si v domnění, že ušetří, půjčí zdarma 10.000, zaplatí dlužný nájem či energie, ale na vrácení celé splátky za měsíc mít nebudou. Půjčku si proto musí prodloužit, půjčí […] Zdroj

Nemáte náhodou podpojištěnou nemovitost? Mohlo by dojít ke krácení pojistného plnění

Jestliže kupujete nemovitost na hypotéku, její pojištění bude jednou z podmínek poskytnutí půjčky. Pokud však kupujete dům za hotové, měli byste brzy po podpisu kupní smlouvy kontaktovat pojišťovacího makléře.

Za měsíční půjčku 10 tisíc korun mohou lidé dát až 4500 korun navíc

Za jednorázovou měsíční půjčku 10 tisíc korun mohou lidé zaplatit až téměř 4500 korun navíc. Ceny se u jednotlivých poskytovatelů mohou násobně lišit. Zatímco půjčení peněz přes kreditní kartu či kontokorent vyjde nejvýš na zhruba 360 korun, víc než polovina mikropůjček stojí přes 2000 korun. Ukázala to analýza podmínek poskytování malých půjček u 42 bank a nebankovních společností, kterou vypracovala společnost Člověk v tísni (ČvT). Výsledky svého indexu odpovědného úvěrování poskytla ČTK. Žebříček sestavovala poprvé v roce 2009.

První půjčka zdarma naláká, a pak zdraží. Žebříček ukazuje, kde si nepůjčovat peníze

Člověk v tísni zveřejnil aktuální Index odpovědného úvěrování. Ten srovnává podmínky malých půjček bankovních i nebankovních společností.

Půjčka bez doložení příjmů – dlouhodobá, expres, na OP

Lidé s nedostatečnými příjmy na bankovní půjčku nedosáhnou. Jak vyřešit náhlé finanční problémy? Řešením může být expres půjčka bez doložení příjmů. Jak získat půjčku bez potvrzení příjmu? A existuje dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu? Banky mají na žadatele o půjčku přísné požadavky. Poskytnou půjčku jen lidem, u nichž nemají pochybnosti o tom, že zvládnou úvěr […]

Za měsíční půjčku 10 tisíc mohou Češi dát až 14 500 korun

Za jednorázovou měsíční půjčku 10 tisíc korun mohou lidé zaplatit až téměř 4500 korun navíc. Ceny se u jednotlivých poskytovatelů mohou násobně lišit. Zatímco půjčení peněz přes kreditní kartu či kontokorent vyjde nejvýš na zhruba 360 korun, víc než polovina mikropůjček stojí přes 2000 korun.

Půjčka za stovku či čtyři tisíce. Ceny poskytovatelů úvěrů se ostře liší

Za jednorázovou měsíční půjčku 10 tisíc korun mohou lidé zaplatit až téměř 4 500 korun navíc. Ceny se u jednotlivých poskytovatelů mohou násobně lišit. Ukázala to analýza podmínek poskytování malých půjček, kterou vypracovala společnost Člověk v tísni (ČvT).

Index úvěrování: Za měsíční půjčku 10.000 Kč mohou lidé dát až 4500 Kč navíc

Praha - Za jednorázovou měsíční půjčku 10.000 korun mohou lidé zaplatit až téměř 4500 korun navíc. Ceny se u jednotlivých poskytovatelů mohou násobně lišit. Zatímco půjčení peněz...

Půjčka na nečekané výdaje? Víme, na které si dát pozor

Může být férová, nebo se taky pořádně prodražit. Nový žebříček ukazuje, u koho se nespálíte a komu se radši vyhnout.

Kdy zvážit investování do korporátních dluhopisů

Píšeme na Investujeme.cz: Korporátní dluhopisy jsou investicí spíše z rizikovějšího spektra. Jsou to dluhopisy vydávané právnickou osobou, které představují půjčku emitenta od investora. Dluhopisy se vydávají na pevnou dobu. Jsou likvidní a je možné je prodat i před splatností a nabízí často úrok mezi 5 % až 10 %. Na druhou stranu se ale také […] Článek Kdy zvážit investování do korporátních dluhopisů se nejdříve objevil na Hypoindex.cz.

Kdy zvážit investování do korporátních dluhopisů

Korporátní dluhopisy jsou investicí spíše z rizikovějšího spektra. Jsou to dluhopisy vydávané právnickou osobou, které představují půjčku emitenta od investora. Dluhopisy se vydávají na pevnou dobu. Jsou likvidní a je možné je prodat i před splatností a nabízí často úrok mezi 5 % až 10 %. Na […] Článek Kdy zvážit investování do korporátních dluhopisů se nejdříve objevil na Investujeme.cz - odborný server společnosti Fincentrum.

Kryptoměnová Celsius žádá uživatele o více času pro vyřešení zastavení zpětných výběrů

Kryptoměnový posktovatel půjček Celsius, jež stát z velké části za problémy kryptoměn v minulém týdnu, požádal své uživatele o více času pro vyřešení problému, který stojí za pozastavením zpětného výběru poskytnutých kryptoměn.

Zonky poskytlo v květnu historicky nejvíce půjček

Zonky poskytlo v květnu 2022 historicky nejvíce nových půjček jak do počtu, tak do nového objemu. Konkrétně šlo o 3220 půjček za 651 mil. Kč. V meziročním srovnání je nárůst objemu u nových půjček větší o více než 25 %. Nejčastěji si lidé půjčovali na rekonstrukce a pořízení nového vybavení svých domovů, ale například také na opravu nebo koupi nového auta, motorky nebo skútru. Zdroj

KVÍZ: Insolvence je lepší než exekuce. Víte, jak zkrotit dluhy?

Někdy zadlužení přichází zbytečně, jindy lidé prostřednictvím půjčky řeší náročnou životní situaci. I z dluhové pasti je cesta ven. Víte, jaký je rozdíl mezi exekucí a insolvencí? Tušíte, kdo je typický český dlužník? Ověřte si své znalosti.

Ukrajina dostala díky MMF půjčku jedné miliardy kanadských dolarů

Ukrajina dostala za zvýhodněných podmínek půjčku jedné miliardy kanadských dolarů (18,1 miliardy Kč). Jde o první finance z účtu, který na pomoc zemi napadené Ruskem zřídil Mezinárodní měnový fond (MMF). Na svém twitterovém účtu o tom dnes informoval ukrajinský premiér Denys Šmyhal.

Půjčky nazeleno: Když chcete být „eko“, banky vám často půjčí výhodněji

Šetrný přístup k životnímu prostředí je mantra současnosti. Dobrou zprávou je, že když se rozhodnete přírodě aspoň trochu ulehčit, banky vám mnohdy nabídnou výhodnější podmínky půjček. A zároveň se z jejich strany můžete dočkat třeba i pomoci se žádostí o dotaci. Na téma udržitelné budoucnosti a šetrnosti k životnímu prostředí začínají reagovat už i některé banky. Možná na […] Článek Půjčky nazeleno: Když chcete být „eko“, banky vám často půjčí výhodněji se nejdříve objevil na Hypoindex.cz.

Praha si může půjčit 22,76 miliardy korun na výstavbu linky metra D. Schválili to zastupitelé

Praha si bude moct půjčit od Evropské investiční banky (EIB) v přepočtu zhruba 22,76 miliardy korun na stavbu linky metra D. V pátek to schválili zastupitelé, s bankou má magistrát půjčku již sjednanou. Úvěr pokryje zhruba polovinu celkových nákladů výstavby metra. To začalo město stavět koncem letošního dubna.

Německo zachraňuje Gazprom Germania – a Rusko omezuje dodávky

Německo zachraňuje Gazprom Germania před bankrotem miliardovými půjčkami. Firma by měla zůstat déle pod německou kontrolou – a do Ruska by neměly proudit žádné peníze. Moskva zároveň snižuje množství plynu dodávaného na západ přes Nord Stream 1, upozorňuje Philipp Vetter.

Potřebujete půjčit?

Lidé se mohou prakticky kdykoliv začít potýkat s finančními problémy. A pokud už jsou tyto nad jejich síly, řeší to zpravidla nějakou půjčkou.

Kryptoměny strmě padají. Po Luně má problémy známá služba Celsius, zablokovala výběry

Po několika týdnech propadů zasáhla trh kryptoměn další špatná zpráva. Celsius, oblíbená služba s miliony zákazníků zaměřená na kryptoměnové půjčky a spoření, v pondělí ráno oznámila, že kvůli „extrémní situaci na trhu“ pozastavuje...

Inflace se dál drží vysoko. Ve hře je výrazný nárůst sazeb na červnovém zasedání ČNB

Domácnosti a firmy by se měly připravit na další významné zdražení úvěrů, ať už hypoték či podnikatelských půjček. Silné inflační tlaky v ekonomice neustupují, a tak bankovní rada velmi pravděpodobně na nejbližším zasedání, které se koná ve středu 22. června, razantně zvýší klíčovou úrokovou míru, a to až někam k úrovním okolo sedmi procent.

Půjčky lidí firmám nabírají na popularitě. Projekt s podporou J&T Banky profinancoval 12 milionů

„Ve světě půjčky lidí firmám fungují daleko lépe, potřebujeme čas, aby si tu na to firmy zvykly,“ říká spolumajitel Nafirmy.cz. Příspěvek Půjčky lidí firmám nabírají na popularitě. Projekt s podporou J&T Banky profinancoval 12 milionů pochází z CzechCrunch

Nečekaná hrozba. Vaši půjčku může zdražit inflační doložka

Zatímco u hypoték se úroková sazba mění vždycky na konci fixačního období, u spotřebitelských úvěrů bývá stejná po celou dobu splácení. Pokud jste ovšem nepodepsali smlouvu, která počítá s možným zvýšením.

Půjčka ihned bez čekání a bez registru

Kam se obrátit, když jsou peníze potřeba okamžitě? Na vykrytí dnů chybějících do výplaty, koupi nezbytné domácí elektroniky nebo opravy auta? Kde schválí půjčku ihned a bez čekání? A bez nahlížení do registru dlužníků? Půjčka bez nahlížení do registru se může zdát jako jediný způsob, jak rychle získat hotovost, má-li klient špatnou bonitu, respektive vlekoucí […]

Hypotéka pod šest procent? V Praze už jen s půldruhým milionem vlastních úspor

Půjčky na bydlení mají za sebou další psychologický milník. Zájemci o hypotéku, kteří nejsou schopni alespoň z pětiny financovat nákup ze svého, odcházeli začátkem června od bankovních přepážek se sazbou 6,1 procenta. Vypovídají o tom červnové statistiky Fincentrum Hypoindex. Dostat se pod psychologických šest procent znamená při koupi průměrného pražského bytu o 54 metrech čtverečních mít na kontě volných alespoň 1,36 milionu korun.

Úrokový diferenciál koruna-euro největší za 20 let: české firmy ztrácejí o korunu zájem

České firmy začaly přicházet na chuť úvěrům v eurech namísto korun už dříve. Jenže od propuknutí pandemie koronaviru se jejich apetit na eurové půjčky začal zvyšovat a dramaticky narostl v posledních dvanácti měsících.

Kupte nyní, zaplaťte později. Apple ohlásil invazi na pole krátkodobých půjček

Když zavádí novinky Apple, je to vždy událost a ani nemusí jít o převratnou inovaci. Síla kalifornské firmy plynoucí z více než miliardy uživatelů, z nichž velká část pochází z vyspělých zemí, budí automaticky respekt těch, do jejichž oborů Apple...

Potíže Pražské plynárenské. Shání další dvě miliardy, musí naplnit zásobníky

Praha plánuje ručit svojí společnosti Pražská plynárenská (PPAS) za bankovní půjčky ve výši až čtyř miliard korun. Dnes o tom rozhodli radní města, ještě o tom budou hlasovat zastupitelé. Již dříve město odsouhlasilo přímou dvoumiliardovou půjčku plynárnám na nákup plynu do zásobníku na příští zimu, k tomu však mají podle radního Jana Chabra (TOP 09) sloužit i půjčky od bank. Radní v pondělí schválili také záměr fúze společností Pražská plynárenská Holding (PPH) a PPAS, což má zjednodušit…

Magistrát zaštítí Pražskou plynárenskou při několikamiliardové půjčce. Chce být připravená na zimu

Praha plánuje ručit svojí společnosti Pražská plynárenská (PPAS) za bankovní půjčky ve výši až čtyř miliard korun. Dnes o tom rozhodli radní města, ještě o tom budou hlasovat zastupitelé. Již dříve město odsouhlasilo přímou dvoumiliardovou půjčku plynárnám na nákup plynu do zásobníku na příští zimu, k tomu však mají podle radního Jana Chabra (TOP 09) sloužit i půjčky od bank. Radní dnes schválili také záměr fúze společností Pražská plynárenská Holding (PPH) a PPAS, což má zjednodušit organizační strukturu plynáren.

CCOE dostala na stavbu Evropského centra pro robotiku pět milionů. Její stroje pomáhají firmám s logistikou i výrobou

Firma CCOE, zaměřená na vývoj a prototypování nástrojů průmyslové automatizace, získala pětimilionovou půjčku od členů Venture Club. Využije ji na vybudování nového centra, kde se chce věnovat vývoji extra silného robotického ramene. Roboti CCOE ve firmách nejčastěji rozváží materiál či výrobky, zastanou ale i práci u průmyslových linek.

Půjčka na metro D. Praze může Evropská investiční banka poskytnout téměř 23 miliard

Na stavbu metra D z Pankráce do Písnice si bude moci Praha vzít úvěr od Evropské investiční banky v přepočtu ve výši zhruba 22,76 miliardy korun. Hlavní město bude moci odložit splátky o osm let a jistinu splácet až 40 let. Úvěr může čerpat v korunách či eurech, a pokud zvolí eura, úrok bude nastaven na méně než dvě procenta. Banka poskytne […]

Praha chce poskytnout čtyřmiliardové ručení Pražské plynárenské

Praha plánuje ručit svojí společnosti Pražská plynárenská (PPAS) za bankovní půjčky ve výši až čtyř miliard korun, rozhodli radní města. Ještě o tom budou hlasovat zastupitelé. Již dříve město odsouhlasilo přímou dvoumiliardovou půjčku plynárnám na nákup plynu do zásobníku na příští zimu, k tomu však mají podle radního Jana Chabra (TOP 09) sloužit i půjčky od bank.

Praha plánuje poskytnout až čtyřmiliardové ručení Pražské plynárenské

Praha - Praha plánuje ručit svojí společnosti Pražská plynárenská (PPAS) za bankovní půjčky ve výši až čtyř miliard korun. Dnes o tom rozhodli radní města, ještě o tom budou hlasovat...

Praha plánuje poskytnou až čtyřmiliardové ručení Pražské plynárenské

Praha - Praha plánuje ručit svojí společnosti Pražská plynárenská (PPAS) za bankovní půjčky ve výši až čtyř miliard korun. Dnes o tom rozhodli radní města, ještě o tom budou hlasovat...

Pražská plynárenská si od bank půjčí čtyři miliardy. Za holding bude ručit město

Praha plánuje ručit svojí společnosti Pražská plynárenská – PPAS za bankovní půjčky ve výši až čtyř miliard korun. V pondělí o tom rozhodli radní města, ještě o tom budou hlasovat zastupitelé. Již dříve město odsouhlasilo přímou dvoumiliardovou půjčku plynárnám na nákup plynu do zásobníku na příští zimu, k tomu však mají podle radního Jana Chabra za TOP 09 sloužit […]

Úrokový diferenciál koruna-euro největší za 20 let: české firmy ztrácejí o korunu zájem

České firmy začaly přicházet na chuť úvěrům v eurech namísto korun už dříve. Jenže od propuknutí pandemie koronaviru se jejich apetit na eurové půjčky začal zvyšovat a dramaticky narostl v posledních dvanácti měsících. Úrokový diferenciál mezi korunovými a eurovými úrokovými sazbami je největší za poslední dvě dekády, a to […] Článek Úrokový diferenciál koruna-euro největší za 20 let: české firmy ztrácejí o korunu zájem se nejdříve objevil na Investujeme.cz - odborný server společnosti Fincentrum.

Předal policii padělaná eura, ukázal na podezřelého. NCOZ ale začala stíhat i jeho. Státní zástupce nakonec obvinění zrušil

Finanční poradce z Brna Filip Spura loni v lednu upozornil policii na padělaná eura. Ty získal jako jistinu v rámci půjčky podnikateli Filipu Šromovi z Bystřice pod Hostýnem, když zastupoval poskytovatele půjčky. Jeden a půl milionu eur předal policii. Národní centrála proti organizovanému zločinu ale začala paradoxně stíhat oznamovatele.

Pohled Zlaté koruny: Jak se Češi zadlužují, na co si berou půjčky a jak se při nich nespálit

Touha něco vlastnit nebo něco zažít, je „základním kamenem“ úvěrových reklam, které cílí na naše emoce a potřeby. V posledních letech byl boom hypotéčního byznysu, ale ani spotřebitelské úvěry nezůstaly v pozadí. Jak je tomu dnes? Jak na současné půjčky? Podle čeho je vybírat? Na co si dát zvlášť pozor?

Ossel.cz: objektivní informace o financích a půjčkách

Finanční trh je dnes doslova přehlcený produkty od bankovních domů i nebankovních společností, a tak se může snadno stát, že se v nich člověk nevyzná. Každý navíc prezentuje svou nabídku jako tu nejlepší možnou a snaží se kolikrát možné klienty „uvrtat“, aby si platili ne zcela výhodné produkty. Jenže jak poznat, které jsou ty výhodné, […]

Tetička to zařídí: online půjčka schválená do několika minut

Nacházíte se v situaci, kdy potřebujete rychle půjčit peníze? Přemýšlíte, z čeho zaplatíte neočekávaný výdaj nebo řešíte akutní výpadek příjmů? Rychlé řešení nabízí krátkodobá půjčka s penězi na účtu do pár minut od schválení.

Předal policii padělaná eura, upozornil na podezřelého. Pomohl odhalit padělatele. Ale NCOZ začala stíhat i jeho

Je to případ, který hlava prostě nebere. Finanční poradce z Brna Filip Spura loni v lednu upozornil policii na padělaná eura. Ty získal jako jistinu v rámci půjčky podnikateli Filipu Šromovi z Bystřice pod Hostýnem, když zastupoval poskytovatele půjčky. Jeden a půl milionu eur předal policii.

Z kantýny na Barrandově k salonu pro celebrity. Na začátku byla půjčka a Zlaté stránky

Během pouti do Santiaga podnikatelka pochopila, že milionové obraty ji ke štěstí nestačí. Vybudovala jedinečný kosmetický salon, kvůli kterému jezdí do Strašnic i známé celebrity.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu
banner 300x600
banner 300x600