Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
banner 300x300
Kategorie Kategorie půjček
banner 300x300
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Bydlení

Kolik můžete čerpat z dotací na zateplení nemovitosti?

Dotaci z Nové zelené úsporám nemusíte získat jen na výměnu kotle. Program umožňuje čerpat finanční prostředky i na zateplení domu. Kolik můžete dostat peněz?

Jaké dotační bonusy lze získat z Nové zelené úsporám?

Některé z osob, kterým je poskytnuta dotace z Nové zelené úsporám, mají nárok na dotační bonus. Kolik to bude a kolik můžete maximálně získat?

Jaké výhody mají mladší žadatelé o hypotéku?

Krize v oblasti vlastního bydlení trvá několik let a stále ještě nebylo vymyšleno žádné řešení, které by jej lidem pomohlo snáze získat. Snad jen mladí mají v oblasti žádostí o hypotéku menší výhody. Jaké?

Tepelná čerpadla: Na co se dívat při výběru firmy?

Se zájmem o tepelná čerpadla se roztrhl pytel. Výhodou navíc je, že na ně můžete čerpat dotace. Na co byste měli hledět při výběru montážní firmy?

Jaké dotace můžete získat na fotovoltaiku?

Na fotovoltaickou elektrárnu je možné čerpat dotaci z Nové zelené úsporám. Na co přesně ji získáte a kolik z programu můžete dostat?

Jaký je rozdíl mezi nájmem a ubytováním?

Kdy se přenechání prostoru k užívání třetí osobou řadí mezi nájem a kdy k poskytování ubytování? Jaké jsou mezi těmito termíny odlišnosti?

Co nemůže pronajímatel bytu zakázat nájemci?

Můžete si jako nájemníci zřídit trvalý pobyt na adrese svého nájmu? Co vám pronajímatel bytu nemůže jen tak zakázat?

Jak snížit výdaje za energie na minimum?

Jak se vypořádat se skokovým nárůstem cen za energie? Do jakých technologií můžete investovat a na co vám přispěje stát?

Jaké výhody mají tepelná čerpadla? Jaká je jejich návratnost?

Srovnání typů tepelných čerpadel, jejich výhody a nevýhody a cenové rozpětí. Na co si dát pozor při pořízení tepelného čerpadla? Můžete na něj získat dotaci?

Jak darovat nemovitost?

Chystáte se darovat nemovitost? Jak na to? Co musíte splnit? Je výhodnější darování, či dědění nemovitosti? Co musí obsahovat darovací smlouva?

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu
banner 300x600
banner 300x600