Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
banner 300x300
Kategorie Kategorie půjček
banner 300x300
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Důchody a dávky

Mimořádný příspěvek na dítě ve výši 5000 Kč schválen Senátem, na čem visí žádost?

Mimořádný příspěvek na dítě již prošel celým legislativním procesem. Jaká jsou finální pravidla? A jak a od kdy o něj můžete žádat?

Zvýší se životní minimum? Na kolik a co to ovlivní?

Životní, ale i existenční minimum se možná opět zvýší. Dnes by o tom měla rozhodnout vláda. O kolik vzroste a jaké dávky bude tento růst ovlivňovat?

Kdy je práce za minimální mzdu při výpočtu důchodu výhodnější než podnikání?

Vyplatí se pro větší starobní důchod pracovat za minimální mzdu, nebo raději podnikat? Jak vysoký důchod bude mít zaměstnanec pracující za minimální mzdu?

V jaké zemi platí zaměstnavatel nejvyšší pojistné za zaměstnance?

Jak je na tom Česko v porovnání s dalšími zeměmi s výškou odvodu na zdravotní a sociální pojištění, které odvádí zaměstnavatel za zaměstnance?

Podpora v nezaměstnanosti u invalidních důchodců

Jste v invalidním důchodu, nemáte zaměstnání a nevíte, jestli vám vzniká nárok na podporu v nezaměstnanosti? Pojďme se společně podívat, jak to funguje.

Jak zažádat o invalidní důchod?

Máte v plánu si zažádat o invalidní důchod? Podívejte se s námi, kde se žádost podává a jaké dokumenty k ní musíte přiložit.

Jak ovlivňují alternativní úvazky výpočet důchodu?

Pracujete na dva zkrácené úvazky nebo dohody o provedení práce? Jak se tyto alternativní úvazky promítnou do výpočtu důchodu?

Rodičovský příspěvek stát vyplácí bez ohledu na předchozí výdělky. Jak podat žádost o rodičovský příspěvek?

Lex Ukrajina: Na co má kdo stále nárok?

Poslanci schválili mimořádný příspěvek na dítě, kdo na něj bude mít nárok?

Podívejte se, kdo bude mít nárok na mimořádný příspěvek ve výši 5000 Kč na dítě. Kdy se začne příspěvek vyplácet? A kde o něj žádat?

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu
banner 300x600
banner 300x600