Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
banner 300x300
Kategorie Kategorie půjček
banner 300x300
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Důchody a dávky

Výpočet předčasného důchodu v roce 2023

Než odejít do řádného starobního důchodu v roce 2023 je výhodnější odejít do předčasného důchodu koncem roku 2022. Jak se bude předčasný důchod počítat?

Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale…

Jaké máme stupně invalidity a kolik si můžeme vydělat? Jak nás může invalidní důchod běžně omezovat v práci? Co důchodové pojištění a minimální mzda?

Zvýšení základní a procentní výměry důchodu v roce 2023

Stejně jako každý rok i ten příští můžeme očekávat zvýšení důchodů. O kolik vzrostou? A bude se valorizace týkat skutečně všech důchodů?

Přídavky na děti vzrostou od 1. ledna 2023 o 200 Kč. Kdo na ně nově dosáhne?

Vláda přišla s konkrétními čísly ohledně přídavků na děti, stejně tak s růstem životního minima, díky kterému se rozšíří řada rodin pobírajících přídavky na děti.

8 důchodových novinek roku 2023

Jaké změny čekají příjemce starobního důchodu, žadatele o starobní důchod nebo pracující penzisty v roce 2023?

Čtyřnásobně vyšší daň z příjmů, přesto nižší důchod

Ve kterých situacích budete mít menší důchod i přesto, že jste platili vyšší daně než váš známý? Jak se daní pasivní příjmy?

Jak žádat o mateřskou?

Jak se žádá o mateřskou? Kdo posílá žádost zaměstnanci? Vyřizují si OSVČ žádost samy? Jak je to s dohodami s DPČ a DPP? Může z nich být vypočtena mateřská?

Kdy přijdou důchody na tyto Vánoce? Kdy byly vypláceny důchody kolem svátků 2022?

Česká správa sociálního zabezpečení uveřejnila, kdy budou vypláceny důchody na Vánoce 2022. Jak tomu bude kolem Vánoc a jak to bylo okolo Velikonoc a svátků v roce 2022?

Jak se v roce 2023 zvýší náklady na bydlení u příspěvku od Úřadu práce?

V příštím roce se pravděpodobně opět změní výše nákladů na bydlení, které jsou rozhodné pro oblast příspěvku na bydlení. O kolik vzrostou a co se mění?

Jak podat žádost o příspěvek na bydlení online?

Máte nárok na příspěvek na bydlení? Nechce se vám navštěvovat Úřad práce kvůli žádosti o příspěvek na bydlení? Jak vyřídit příspěvek na bydlení z domova?

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu
banner 300x600
banner 300x600