Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Účty a spoření

Vedení Monety bude jednat o změně podmínek transakce s PPF

Praha 18. ledna (ČTK) - Vedení Moneta Money Bank bude kvůli změně situace na kapitálových trzích jednat s PPF o změně podmínek plánované transakce, na jejímž základě se má banka spojit s Air Bank a Home Creditem. Vyplývá to z regulatorního vyjádření banky pro Českou národní banku. Proces k případnému spojení s Air Bank a českým a slovenským Home Creditem spustila Moneta loni v říjnu. Jde o jednu největších transakci na českém bankovním trhu v historii.

Zisk banky Morgan Stanley prudce stoupl, ale nesplnil očekávání

New York 17. ledna (ČTK) - Americká banka Morgan Stanley ve čtvrtém čtvrtletí více než zdvojnásobila zisk na 1,53 miliardy dolarů (zhruba 34 miliard Kč) z 643 milionů dolarů před rokem. Oznámila to dnes firma. Zisk nicméně zaostal za očekáváním analytiků, protože výkyvy na finančních trzích vedly k poklesu příjmů z obchodování s dluhopisy.

Hypoindex: Objem hypoték loni klesl o 7,4 mld na 218,4 mld. Kč

Praha 17. ledna (ČTK) - Loni bylo sjednáno 99.477 hypotečních úvěrů za 218,41 miliardy korun. Bylo to o 7,38 miliardy méně než předloni. V roce 2017 bylo uzavřeno 109.618 hypoték, a v rekordním roce 2016 to bylo 114.550 hypoték. Vyplývá to z údajů Hypoindexu společnosti Fincentrum.

Michl:Pokud nestoupnou sazby, banky nemají důvod zdražit hypotéky

Praha 17. ledna (ČTK) - Pokud v letošním roce dále nevzrostou úrokové sazby, banky za současných podmínek nemají důvod dále zdražovat hypotéky. ČTK to řekl člen bankovní rady České národní banky Aleš Michl. Pětiletá úroková sazba, která ovlivňuje ceny hypoték, spadla podle něj za měsíc ze 2,3 procenta na 1,9 procenta. Doporučení ČNB omezující banky při poskytování hypoték není třeba dále zpřísňovat, dodal.

Michl: Ekonomice by prospělo opatrné zvýšení úrokových sazeb

Praha 17. ledna (ČTK) - České ekonomice by prospěl opatrný růst úrokových sazeb, a to o čtvrt procentního bodu. V rozhovoru s ČTK to uvedl člen bankovní rady Aleš Michl. Opatrnost je na místě podle něj hlavně kvůli nejistému vývoji v zahraničí, především v Německu.

Banka Goldman Sachs se ve čtvrtém čtvrtletí vrátila k zisku

New York 16. ledna (ČTK) - Americká banka Goldman Sachs ve čtvrtém čtvrtletí hospodařila se ziskem 2,32 miliardy dolarů (52 miliard Kč) po ztrátě 2,14 miliardy dolarů před rokem. Tehdy hospodaření ovlivnily náklady souvisejícími s daňovou reformou, oznámila dnes banka.

Bank of America více než ztrojnásobila čtvrtletní zisk

New York 16. ledna (ČTK) - Bank of America ve čtvrtém čtvrtletí více než ztrojnásobila čistý zisk na 7,04 miliardy dolarů (158,2 miliardy Kč) z 2,08 miliardy dolarů před rokem. Oznámila to dnes firma, která je druhou největší bankou ve Spojených státech. K nárůstu přispěla skutečnost, že banka o rok dříve zaúčtovala mimořádné náklady 2,9 miliardy dolarů, které souvisely s daňovou reformou ve Spojených státech.

Průměrná sazba hypoték v prosinci stoupla nejrychleji za 10 let

Praha 16. ledna (ČTK) - Průměrná úroková sazba hypoték v prosinci stoupla na 2,91 procenta z listopadových 2,78 procenta. Vyplývá to z údajů Fincentra Hypoindexu. Hypotéky tak zdražily nejrychleji za posledních deset let. Na minimu byla sazba v prosinci 2016, a to na 1,77 procenta. Loni v lednu byla na 2,28 procenta. Zájem o hypotéky v prosinci opadl.

Jak postupovat při zdědění dluhu?

Smrt v rodině je vždy tragédie. Po pohřbu se navíc dědici musejí účastnit pozůstalostního řízení, ve kterém se bude řešit rozdělení majetku po zesnulém. Co když vám ale nezanechá žádné jmění, ale jenom dluhy? Anebo oboje?

Banka JPMorgan zvýšila zisk o dvě třetiny, trh ale čekal víc

New York 15. ledna (ČTK) - Největší americká banka JPMorgan Chase & Co ve čtvrtém čtvrtletí zvýšila čistý zisk meziročně o 67 procent na 7,07 miliardy dolarů (přes 158 miliard Kč). Výsledek ale zaostal za očekáváním analytiků, neboť výkyvy na finančních trzích měly negativní vliv na příjmy z obchodování s dluhopisy. Za celý rok pak banka vydělala rekordních 32,5 miliardy dolarů (přes 727 miliard Kč).

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webu
Zavřít reklamu