Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Účty a spoření

Jak moc je opravdu výhodné vaše stavební spoření

Stavební spoření je považováno za bezpečný a výhodný produkt pro běžné spoření, na bydlení, pro děti i pro starší. Jak moc výhodné ale takové stavební spoření opravdu je? A opravdu vám nabídne vysoké zhodnocení?

ČSOB klesl letos čistý zisk o 15 procent na 11,5 miliardy Kč

Praha 15. listopadu (ČTK) - Čistý zisk skupiny ČSOB za tři čtvrtletí klesl meziročně o 15 procent na 11,5 miliardy korun. Důvodem byly mimořádné výnosy v loňském roce a nárůst investic. Celkový objem aktiv pod správou skupiny vzrostl meziročně o sedm procent na 210 miliard korun. Informovala o tom dnes ČSOB v tiskové zprávě.

Zisk belgického majitele ČSOB ve čtvrtletí vzrostl o 1,4 procenta

Brusel 15. listopadu (ČTK) - Belgické finanční skupině KBC vzrostl ve třetím čtvrtletí v meziročním srovnání čistý zisk o 1,4 procenta na 701 milionů eur (18,2 miliardy Kč). K růstu přispěly vyšší příjmy z úroků a obchodování a snížení rezerv na ztrátové úvěry. Vyplývá to z dnešního prohlášení firmy, která je v tuzemsku mimo jiné vlastníkem ČSOB.

ČSOB dnes zveřejní výsledky za tři čtvrtletí 2018

Praha 15. listopadu (ČTK) - Československá obchodní banka (ČSOB) dnes zveřejní hospodářské výsledky za tři čtvrtletí letošního roku. Loni za stejné období stoupl čistý zisk skupiny ČSOB meziročně o 13 procent na 13,5 miliardy korun. ČSOB patří mezi největší tuzemské banky.

Přehled slev u stavebních spořitelen: Vyplatí se vůbec?

Stavební spoření se za poslední rok dostalo znovu do zájmu Čechů a stavební spořitelny lákají na limitované slevy a odměny. Vyplatí se vůbec? A jaké prémie si na vás spořitelny připravily?

Rakouská Raiffeisen Bank zvýšila čtvrtletní zisk o 29 procent

Vídeň 14. listopadu (ČTK) - Rakouská bankovní skupina Raiffeisen Bank International (RBI) ve třetím čtvrtletí zvýšila čistý zisk o 29 procent na 417 milionů eur. K růstu přispělo zlepšení podnikání v Rusku a České republice a také pokračující pokles nákladů na rizikové úvěry, informovala dnes banka.

Raiffeisenbank stoupl čistý zisk o osm procent na 2,68 mld. Kč

Praha 14. listopadu (ČTK) - Raiffeisenbank za tři čtvrtletí 2018 stoupl čistý zisk meziročně o 7,8 procenta na 2,68 miliardy korun. Celková aktiva banky klesla o 0,6 procenta na 354 miliard Kč v důsledku nižšího zůstatku přebytečné likvidity uložené v centrální bance. Banka o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě.

Fio banka letos znásobila čistý zisk na 745 milionů Kč

Praha 13. listopadu (ČTK) - Fio banka vykázala za letošní tři čtvrtletí hrubý zisk 745 milionů korun, o rok dříve to bylo 236 milionů korun. Bilanční suma banky stoupla na 130 miliard korun. Výsledky dnes oznámil na tiskové konferenci obchodní ředitel banky Jan Bláha. Pokud podle něj nenastane do konce roku nějaká negativní událost, dosáhne za celý rok zisk miliardu korun.

Jak vybrat vhodný podnikatelský účet?

Rozhodli jste pro podnikání a přemýšlíte o založení podnikatelského účtu? Podle čeho byste měli vybírat? A jaký účet pro vás bude tou nejlepší volbou?

6 tipů, jak vybrat stavební spoření pro děti a bez poplatků

Stavební spoření je díky státní podpoře stále pro mnoho lidí atraktivní. Jak si jej nastavit, aby bylo co nejvýhodnější pro vás a vaše děti? A na které poplatky si dát pozor?

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webu
Zavřít reklamu