Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Účty a spoření

Máte volné peníze? A chcete, aby jich bylo víc?

Máte nějaké peníze navíc a chtěli byste je ochránit před inflací? Zkuste investovat. Podívejte se, jak radí rozložit portfolio odborník.

Srovnání spořicích účtů, kam vložit peníze?

Jaké mají úrokové sazby Komerční banka, ČSOB? Má skutečně Raiffka spořicí účet s úrokovou sazbou 3 %? Který je pro vás ideální?

Trendy v osobním bankovnictví - crowdfunding?

Víte, co je crowdfunding? Můžete se do něj zapojit pomocí bankovního účtu? Jaké jsou trendy v osobním bankovnictví? Bude váš bankovní účet plánovat nákup?

Proč dětem založit stavební spoření?

Chcete dětem začít spořit peníze? Uvažujte o stavebním spoření. U dětí má ještě více výhod než u dospělého. Jaký je roční výnos a státní podpora?

Ceny zemního plynu: Jak vybrat dodavatele a zlevnit si vytápění?

Jak si zlevnit vytápění domu plynem? Jak vybrat správného dodavatele energií? A chystá se zdražování plynu? A na co si dát pozor při uzavírání smlouvy?

4 finanční tipy pro samoživitelky

Jak se vypořádat se situací samoživitelky? Jak vyjít finančně? A jak se vypořádat s dluhy a půjčkami?

Topná sezóna začala. Kolik zaplatíte za dřevo a uhlí?

Kolik zaplatíte v letošní topné sezóně za uhlí či dřevo? Čím se vyplatí topit? Jaké jsou výhody nevýhody dřeva a uhlí? A co chytré vytápění?

Čeká banky digitální revoluce?

Jaké jsou trendy v online bankovnictví? Jak pomůže umělá technologie vašemu bankovnímu účtu? Skončí kvůli tomu finanční poradci? Zlevní bankovní služby?

Je Česko kryptoměnovou těžební velmocí? Jak začít těžit?

Jaké budou trendy v kryptoměnách? Jsou budoucností peněz? Vyplatí se do nich investovat? Jsme velmocí v těžení? Bude úspěšná facebooková kryptoměna libra?

Každá 10. faktura v Česku je zaplacena až po splatnosti

Kdy se v Česku platí faktury? Kolik % faktur je placeno až po splatnosti? Zlepšuje se platební morálka v poslední době?

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu