Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Účty a spoření

Citigroup ve 2. čtvrtletí zvýšila čistý zisk o sedm procent

New York 15. července (ČTK) - Americká banka Citigroup ve druhém čtvrtletí zvýšila čistý zisk o sedm procent na 4,8 miliardy dolarů (109 miliard Kč). Největší podíl na růstu měly nižší náklady a příznivý vývoj spotřebitelských úvěrů, uvedla dnes banka. Výsledek tak překonal očekávání analytiků. Snížily se ale příjmy z obchodování.

Zájme o úvěry od stavebních spořitelen v pololetí klesl o třetinu

Praha 15. července (ČTK) - Stavební spořitelny poskytly v pololetí úvěry za 24,2 miliardy korun. To je v meziročním srovnání pokles o zhruba třetinu. Naopak zájem o nové smlouvy o stavebním spoření stoupl o tři procenta, celkem jich spořitelny uzavřely v pololetí 241.000. Vyplývá to z údajů spořitelen, které má ČTK k dispozici.

Jak zvládnout hospodaření s penězi ve dvou?

Žijete spolu a nenapadlo vás, že hospodařit s penězi bude tak těžké. Občas má totiž jeden pocit, že dává víc než druhý, který tedy žije na jeho úkor. Jak na to, abyste se tak cítit nemuseli?

Červnová meziroční inflace byla vyšší, než odhadovala ČNB

Praha 11. července (ČTK) - Červnová meziroční inflace byla o 0,3 procentního bodu vyšší, než odhadovala v aktuální prognóze Česká národní banka (ČNB). Uvedl to dnes ředitel sekce měnové ČNB Petr Král. Odchylka od prognózy byla podle něj stejně jako v květnu způsobena především vyšším než očekávaným růstem cen potravin. Meziroční růst spotřebitelských cen v červnu zpomalil na 2,7 procenta z květnových 2,9 procenta, uvedl dnes Český statistický úřad (ČSÚ).

Zátěžové testy bank v EU byly podle auditorů příliš mírné

Brusel 10. července (ČTK) - Loňské zátěžové testy bank v Evropské unii přiměřeně neodpovídaly systémovým rizikům. Tento nedostatek mohl způsobit, že u některých bank jsou výsledky zavádějící, zvláště u těch ve slabších státech. Vyplývá to z dnešní zprávy auditorů EU.

Kolik jednotlivé banky odvedly na dividendách?

Vláda se chystá zdanit bankám zisky a zabránit tak odtoku dividend. Ovšem o kolik miliard se jedná? Kolik jednotlivé banky odvedly na dividendách?

Deutsche Bank představila restrukturalizační plán

Frankfurt nad Mohanem 7. července (ČTK) - Největší německá banka Deutsche Bank dnes představila svůj restrukturalizační plán, který má pomoci zlepšit její hospodářské výsledky a cenu akcií. Kvůli restrukturalizaci mají bance vzniknout do roku 2022 mimořádné náklady 7,4 miliardy eur (188,8 miliardy Kč) a ve druhém čtvrtletí vykáže čistou ztrátu 2,8 miliardy eur. O práci by mohlo přijít kolem 17.500 zaměstnanců. Oznámená restrukturalizace Deutsche Bank patří mezi největší v bankovním sektoru od finanční krize, napsala agentura Reuters.

Tisk: Deutsche Bank zvažuje zrušit až 20.000 pracovních míst

Berlín 28. června (ČTK) - Největší německá bankovní společnost Deutsche Bank uvažuje o zrušení 15.000 až 20.000 pracovních míst. To odpovídá 16 až 22 procentům její celkové pracovní síly. Informoval o tom dnes ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ), který se odvolává na zdroj obeznámený s diskusemi ve vedení banky.

Úvěry českých bank stouply v květnu o 13 miliard na 5,95 bil. Kč

Praha 28. června (ČTK) - Objem úvěrů českých bank stoupl v květnu meziměsíčně o třináct miliard korun a dosáhl 5,945 bilionu korun. Vklady vzrostly o 53 miliard na 4,838 bilionu korun. Vyplývá to z dat České národní banky.

Zadlužení domácností u bank v květnu stouplo na 1,684 bilionu Kč

Praha 28. června (ČTK) - Zadlužení českých domácností u bank a družstevních záložen se za květen zvýšilo o 10,6 miliardy korun na téměř 1,684 bilionu korun. Meziročně bylo jejich zadlužení vyšší o zhruba 106,6 miliardy korun. Dluhy nefinančních podniků v květnu vzrostly o více než 3,1 miliardy na 1,117 bilionu Kč. V porovnání se stejným měsícem loňského roku stouply o 53,6 miliardy. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnila Česká národní banka.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu