Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Daně a mzdy

Minimální mzda v roce 2020: kdy budeme znát její výši?

Výše minimální mzdy je stále nejistá. Jaké jsou varianty minimální mzdy? Jaké jsou návrhy odborů, vlády a jednotlivých ministerstev a kdy bude rozhodnuto?

Daň z nemovitosti 2019: už jste zaplatili druhou splátku?

Daň z nemovitosti je splatná do 31. května, druhá splátka potom do 30. listopadu. Víte, jak velkou daň budete platit, kam ji musíte zaplatit a jaké jsou pokuty za pozdní zaplacení?

HDP ČR rostl o 2,5 %: jak jsme na tom ve srovnání se sousedy?

Růst HDP České republiky predikuje Česká národní banka na 2,5 % ročně. Jaká je realita? A o kolik HDP vzrostlo v aktuálním kvartálu? Co táhlo růst? A jaký byl jeho vývoj?

Jak vzrostou minimální zálohy pro OSVČ v roce 2020?

Jakou budou mít výši zálohy na sociální a zdravotní pojištění v roce 2020? O kolik se zvýší a kdy bude zavedena paušální daň?

Slovenský Eustream uspěl ve sporu s finanční správou o odvodu

Bratislava 12. listopadu (zpravodaj ČTK) - Slovenský přepravce plynu Eustream uspěl v obnoveném soudním sporu s finanční správou na Slovensku o povinnost zaplatit státu téměř 74,8 milionu eur (1,9 miliardy korun) na zvláštním odvodu. Vyplývá to z rozhodnutí slovenského nejvyššího soudu, o kterém informoval portál postoj.sk a které má ČTK k dispozici. Manažerskou kontrolu v Eustreamu, který zmíněný odvod mezitím uhradil, drží skupina Energetický a průmyslový holding (EPH).

EU: V Česku žije nejméně „chudých“ lidí

Každý šestý občan v Evropské unii je dle evropské příjmové definice „chudý“. Nejméně „chudých“ lidí žije přitom v Česku, jsme jedinou členskou zemí, kde je to méně než 10 %. Jak se stanovuje příjmová hranice „chudoby“? 

Co dělat po neúspěšném ukončení studia?

Ukončení studia v sobě skrývá řadu otázek, co dělat. A je poměrně jedno, jestli na konci či v půli semestru. Jaké máte možnosti po ukončení studia?

Tabák a lihoviny zdraží, Sněmovna schválila vyšší spotřební daň

Praha 6. listopadu (ČTK) - Tabákové výrobky i lihoviny od příštího roku zřejmě podraží. Návrh vlády na zvýšení spotřební daně dnes schválila Sněmovna. Zvýší se také poplatek za vklad do katastru nemovitostí z nynějších 1000 korun na 2000 korun. Pojišťovny budou muset v souladu s vládním návrhem zdanit část svých technických rezerv a rezervy budou nově daňově uznatelné jen v menší míře než dosud.

Plyn pro domovní kotelny zdaněn nebude, rozhodla Sněmovna

Praha 6. listopadu (ČTK) - Plyn určený pro vytápění v domovních kotelnách nebude podléhat energetické dani. Sněmovna dnes v dílčím hlasování zdanění plynu ze sporné vládní předlohy o zvýšení části daní na návrh rozpočtového výboru vyškrtla. Přijala i některé další poslanecké úpravy, například ohledně zdanění hazardu.

Sněmovní spor o zvýšení části daní skončil, chystá se hlasování

Praha 6. listopadu (ČTK) - Sněmovna na návrh předsedajícího Vojtěcha Filipa (KSČM) ukončila dnes dopoledne debatu o sporné předloze o zvýšení části daní, byť do ní bylo přihlášeno ještě 25 poslanců. Jeho postup opět vyvolal zhruba hodinovou kritiku zástupců opozice. Nařkli koalici, že porušuje zákon.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu