Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Pojištění

V čele ČSOB Pojišťovny vystřídá Vladimíra Bezděka Jiří Střelický

Praha 15. listopadu (ČTK) - Člen představenstva ČSOB Pojišťovny Jiří Střelický (43), který je zodpovědný za řízení divize životního a neživotního pojištění, se od 1. prosince 2018 stane generálním ředitelem a předsedou představenstva společnosti. Ve funkci vystřídá Vladimíra Bezděka, který se rozhodl skupinu ČSOB opustit. Pojišťovna to dnes sdělila ČTK. Rozhodnutí ještě podléhá schválení České národní banky.

10 příkladů, kdy vám může vzniknout dluh na zdravotním pojištění

Zdravotní pojištění je povinnou daní a za každý den prodlení s platbou zdravotního pojištění je zdravotními pojišťovnami předepsáno penále. Podívejme se na vybraných deset praktických situací.

Největší evropská pojišťovna Allianz zvýšila zisk o 24 procent

Frankfurt 9. listopadu (ČTK) - Největší evropská pojišťovna Allianz zvýšila ve třetím čtvrtletí čistý zisk meziročně o 24 procent na 1,94 miliardy eur (zhruba 50 miliard Kč). Německá firma, která působí i v České republice, to uvedla v dnešní výsledkové zprávě.

5 věcí, které se podceňují při pojištění nemovitosti a domácnosti

Máte pojištěný byt či dům a navíc i domácnost? Děláte moc dobře. Otázkou už jen zůstává, zdali jsou vaše pojistné smlouvy nastaveny tak, abyste z nich v případě pojistné události těžili. Ukážeme vám hned několik věcí, které se velice často podceňují a berou na lehkou váhu.

Alzheimer a Parkinson nezávisí na věku (2)

Včera jste si mohli přečíst první díl rozhovoru o Alzheimerově a Parkinsonově nemoci. Současná medicína je zatím nedokáže léčit, přitom to ale nejsou jen nemoci pro staré. 

Kdo a jak si platí zdravotní pojištění

Zdravotní pojištění je povinné a díky němu máme bezplatný přístup ke zdravotní péči. Víte, kdy si musíte zdravotní pojištění platit sami a jak se takové zdravotní pojištění platí?

Jak se liší výpočet zdravotního pojištění u OSVČ?

Sazba zdravotního pojištění je pro všechny OSVČ stejná, přesto je v praxi výpočet ročního zdravotního pojištění odlišný. V praktických příkladech si vypočítáme zdravotní pojištění v různých životních situacích.

ČAP: Povinné ručení letos v průměru zdraží o 3,4 procenta

Praha 31. října (ČTK) - Povinné ručení začalo zdražovat, za letošek jeho průměrná cena vzroste o 3,4 procenta na 2869 Kč. Důvodem je narůstající počet nehod i finanční náročnost škod. Růst pojistného již převyšuje růst počtu pojištěných vozidel. Nejvyšší růst cen pojistek postihl rizikové klienty, kteří v minulosti dělali opakovaně škody. Novináře o tom dnes informovala Česká asociace pojišťoven.

Alzheimer a Parkinson nezávisí na věku (1)

Alzheimerova a Parkinsonova nemoc – neurodegenerativní choroby, zámky, ke kterým současná medicína ještě hledá klíč. A netýkají se jen seniorů…

ČNB udělila souhlas s fúzí pojišťoven Kooperativa a PČS

Praha 30. října (ČTK) - Česká národní banka udělila souhlas s fúzí pojišťoven Kooperativa a Pojišťovna České spořitelny. Propojení obou společností tak již nic nebrání. Bude pokračovat podle naplánovaného harmonogramu a od 1. ledna 2019 zůstane na pojistném trhu pouze jméno pojišťovny Kooperativa, řekl ČTK generální ředitel Kooperativy Martin Diviš.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webu
Zavřít reklamu