Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Pojištění

Co radí expert ohledně pojištění dětí?

Přemýšlíte o tom, že byste dětem chtěli sjednat opravdu dobré úrazové pojištění? Přečtěte si, na co byste se při výběru měli dívat.

Životní pojištění by se mělo upravovat podle aktuální životní situace

Uvažujete o tom, že si zřídíte životní pojištění? Přečtěte si v našem rozhovoru, pro koho je vhodné a na jakou částku jej sjednat.

Za jakých okolností můžete zrušit povinné ručení?

Nejste spokojeni s povinným ručením, které jste si sjednali? Chcete přejít k jiné pojišťovně? Přečtěte si, za jakých okolností to lze.

Máte nárok na odškodnění při úrazech v MHD?

Při dopravní nehodě MHD jste se poranili? Kvůli srážce tramvaje s autem jste skončili v nemoci? Máte nárok na odškodnění od dopravního podniku.

Penzisté a cestovní pojištění do zahraničí

Mnoho seniorů cestuje do zahraničí. Neměli by však zapomínat na zřízení správně nastaveného cestovního pojištění. Co je o něm dobré vědět?

Co když srazíte autem nějaké zvíře?

Jeli jste po silnici a najednou vám pod kola auta skočila srnka, kterou jste srazili? Co v takové situaci dělat? Jak se zachovat a kdo bude škodu platit?

Policie ani „havarijko“ nic nevyřeší, poškození auta na parkovišti lze ale předejít. Jak na to?

Někdo vám na parkovišti škrábl auto anebo jste snad vy nechtěně do něčího vozu nabourali? Přečtěte si, jak v takové situaci postupovat.

Kdy nevzniká nárok na odškodnění za pracovní úraz?

Stal se vám v práci úraz? Ne vždy máte nárok na finanční odškodnění. Přečtěte si, v jakých případech žádné peníze nedostanete.

Zapomněli jste na pojištění na cesty? Řešení hledejte v mobilu

Jak snadno a rychle vyřídit cestovní pojištění přes váš mobilní telefon. Kolik času to zabere a kolik vás to bude stát?

Jak financovat péči o blízkou osobu? Třetina Čechů to neví

Téměř třetina Čechů prozatím neuvažovala, z čeho by financovala případné ošetřování blízké osoby. Většinou by se spolehli na vlastní finanční rezervu nebo pomoc rodiny

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu