Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Pojištění

Když pojistit, tak proti zlomené noze. Nebo?

Vážná onemocnění Češi stále podceňují vyplynulo z průzkumu, který si nechala zpracovat pojišťovna Kooperativa. Životní pojištění totiž mnoho lidí stále chápe jako úrazové pojištění se spořením. Daleko důležitější ale je mít pojištěny události, které nás mohou existenčně ohrozit. „Když nás totiž postihne vážná nemoc, případně invalidita, rázem se dlouhodobě ocitneme bez svého obvyklého příjmu. Na tuto situaci není připravena téměř polovina Čechů,“ odhaluje závažné zjištění Filip Král, člen představenstva v Kooperativě.

Je lepší se pojistit proti vodě, nebo proti ohni?

Pokud se někoho zeptáte, zdali s bojí víc zničení svého obydlí ohněm, nebo vodou, většina našinců odpoví, že mají strach spíše z ohně. Jenže voda bývá příčinou pojistných událostí daleko častěji.

ÚOHS dal sedmi pojišťovnám pokutu 1,79 mil. za nákup očkování

Brno 8. dubna (ČTK) - Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) uložil sedmi pojišťovnám pravomocně celkovou pokutu 1,79 milionu korun. Chybovaly v zakázkách na dodávku očkovacích látek pro léta 2018 až 2021, uvedl v tiskové zprávě mluvčí ÚOHS Martin Švanda. Předseda Úřadu Petr Rafaj rozklad pojišťoven zamítl. Nyní se rozhodovalo o spáchání přestupku, protože pojišťovny již uzavřely smlouvy s dodavatelem. Největší pokutu dostala Všeobecná zdravotní pojišťovna, a to 600.000 korun.

Co dělat, když chcete na poslední chvíli změnit zdravotní pojišťovnu?

Pokud  chcete změnit zdravotní pojišťovnu, tak můžete jednou ročně ve dvou přesně stanovených termínech. Co dělat, když se termín už blíží a vy jste si ještě nestihli vyřídit formuláře?

Pojišťovny vyřešily většinu škod z vichřice Eberhard

Praha 25. března (ČTK) - Pojišťovny vyřešily většinu škod, které způsobila vichřice Eberhard před dvěma týdny. Objem případů dosáhl stovek milionů korun. Vyplývá to z ankety mezi největšími pojišťovnami. Převládají podle nich menší škody na oknech, střechách a plotech, které nevydržely nápor silného větru.

Vienna Insurance Group zveřejnila předběžné výsledky za rok 2018

Na tiskové konferenci byly zveřejněny předběžné výsledky Vienna Insurance Group za rok 2018. 

Životní pojištění v Česku posledních osm let stagnuje

Praha 19. března (ČTK) - Životní pojištění v Česku posledních osm let stagnuje. Pojišťovny vybraly loni na pojistném v životním pojištění 43,9 miliardy Kč, o 200 milionů více než v roce 2017, ale stále 700 milionů méně než v roce 2011. Vyplývá to ze statistik České asociace pojišťoven. Na český trh životního pojištění se nyní chystá vstoupit několik pojišťoven, konkrétně jde například o pojišťovnu Simplea skupiny Partners nebo pojišťovnu německé zajišťovny Hannover Re.

Pojišťovny: Škody po vichru Eberhard vyšplhaly na stovky milionů

Praha 18. března (ČTK) - Pojišťovny mají po víkendu nahlášeny další škody z řádění vichřice Eberhard z minulého týdne, jejichž objem nyní dosahuje stovek milionů Kč. Vyplývá to z ankety mezi největšími pojišťovnami. Zhruba polovinu škod již vyřídily. Události klienti hlásili prakticky z celé republiky, typicky šlo o poškozené střechy, přístřešky, rozbitá okna a zatečení do budov.

Pojišťovny vyřídily téměř polovinu škod z nedělní vichřice

Praha 15. března (ČTK) - Pojišťovny vyřídily téměř polovinu nahlášených škod, které způsobila v neděli vichřice Eberhard. Celkem tyto škody dosáhnou několika stovek milionů korun, vyplývá z ankety ČTK mezi největšími pojišťovnami. Následky kalamity tak nedosáhnou škod rozsahu orkánů Kyrill (2,2 miliardy Kč) a Herwart (1,5 miliardy) v minulých letech.

Vyplatí se vám pojištění proti neschopnosti splácet?

Sjednáváte si s bankou hypotéku a ta vám nabízí i pojištění proti platební neschopnosti? Jedná se o zbytečnost, anebo se skutečně vyplatí? A co všechno vlastně bude krýt?

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webu
Zavřít reklamu