Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Pojištění

Jak postupovat při dopravní nehodě v zahraničí?

Chystáte se jet autem na dovolenou do zahraničí? A víte, jak postupovat v případě dopravní nehody v cizině? Nevíte? Tak čtěte!

5 mýtů o finančním odškodnění, kterým Češi věří

Češi mají velké mezery v oblasti finančního odškodnění za způsobenou zdravotní újmu. Co tvoří její největší část a kolik si můžete nárokovat?

Jak se vám může prodražit dovolená bez pojištění?

Myslíte si, že se cestovní pojištění na dovolené nevyplatí? Přečtěte si, kolik stojí běžné ošetření v zahraničí anebo dokonce porucha a odtah auta.

Jak je to s nárokem na odškodné při dopravní nehodě?

Nárok na odškodné nemají pouze zraněné oběti. Přečtěte si několik otázek, na které se ve spojitosti s odškodněním lidé nejčastěji ptají.

Kooperativa připravila digitální karty k cestovnímu pojištění

Bude vám na dovolené stačit cestovní pojištění k platební kartě?

Cestovní pojištění k platební kartě vyjde finančně výhodněji než to klasické. Je ale výhodné i v jiných věcech? Jak vysoké má limity a co nepokryje?

Nemějte o kvalitní kolo zbytečný strach…

Bojíte se krádeže drahého jízdního kola? Zkuste si ho pojistit. V našem článku najdete rady a tipy na pojištění jízdních kol.

Když pojistit, tak proti zlomené noze. Nebo?

Jak si správně nastavit životní pojištění? Nutné je pamatovat nejen na úrazy, ale také na dlouhodobé nemoci a na trvalé následky.

Je lepší se pojistit proti vodě, nebo proti ohni?

Škoda způsobená ohněm je mnohonásobně vyšší, zatímco problémy s vodou máme mnohem častěji. Proti čemu se vyplatí pojistit?

FLEXI nabízí dvojnásobné plnění v případě invalidity 3. stupně

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu