Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Důchody a dávky

Můžete pracovat na rodičovské dovolené?

Kdy mohou rodiče pracovat při rodičovském příspěvku? Mohou děti navštěvovat jesle či školku při pobírání rodičovského příspěvku?

7 příkladů, kdy je výhodný předčasný důchod

7 příkladů na jejichž základě pochopíte, jaká jsou pravidla předčasného důchodu. Kdy můžete pracovat a podnikat? Jak je důchod valorizován?

Kvíz: Vyznáte se v rodičovské, mateřské a otcovské?

Otestujte se, zdali znáte pravidla týkající se rodičovského příspěvku, mateřské a otcovské dovolené. Kdy bude rodičovský příspěvek navýšen? A jaké je jeho maximum?

Jak je to se zdravotním pojištěním na otcovské a mateřské?

Kdo za vás odvádí zdravotní pojištění na rodičovské, mateřské či otcovské? Musíte tuto skutečnost oznamovat vaší zdravotní pojišťovně? A jak registrovat dítě?

Kdy budete na dávkách v mateřství pobírat jen 7 600 Kč měsíčně, ještě méně anebo vůbec nic?

Kdo dostane nízkou mateřskou a kdo na ni nedosáhne vůbec? A kolik budete měsíčně pobírat z rodičovského příspěvku? Kdy to bude 7 600 Kč a méně?

Delší otcovská: 10 dní? Za pár let realita

Kdy bude otcovská dovolená 10 dní? A zvedne se rovněž dávka v podobě otcovské? Bude ve stejné výši jako mateřská? A jak o otcovskou žádat a kdo má nárok?

Mateřskou nedostane každý. Komu nevzniká nárok?

Nárok na mateřskou nemá každý automaticky. Pro přiznání je potřeba splnit hned několik podmínek. Jaké to jsou a kdo mateřskou mít nebude?

Jak může evidence na úřadu práce zvýšit důchod?

Započítává se evidence na úřadu práce do výpočtu důchodu? Jak vám pomůže evidence na ÚP v důchodu, předčasném důchodu či předdůchodu? Co podpora v nezaměstnanosti?

Kdo se může přihlásit k dobrovolnému důchodovému pojištění?

Není vám z výdělku odváděno sociální pojištění? V tom případě přemýšlejte o dobrovolném důchodovém pojištění. Kdo se může přihlásit?

Kdo si odchodem do penze polepší?

Jsou případy, kdy může být přiznaný důchod vyšší než čistá mzda. Kdo si tedy po přiznání důchodu finančně polepší a jak?

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu