Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Důchody a dávky

Za jakých okolností budete mít nárok na pohřebné?

Pohřebné je jednorázová sociální dávka, na kterou ale nedosáhne každý. Kdo má na ni nárok a za jakých okolností? Jak je vysoká a kdo ji dostane?

Jak žádat o mateřskou, když studujete? A jak o ní žádá otec či jiná osoba?

Jak o mateřskou žádá nezaměstnaná či studující osoba? Jak a kdy o PPM může žádat otec či babička? A co dělat, když mateřskou nedostanete?

Jak žádat o mateřskou?

Jak se žádá o mateřskou? Kdo posílá žádost zaměstnanci? OSVČ si žádost vyřizují samy? Jak je to s dohodami s DPČ a DPP? Může z nich být vypočtena mateřská?

Jaké příjmy může mít předčasný důchodce?

V předčasném důchodu si daná osoba může vydělávat, ale jen omezeně. Jakou pracovní smlouvu a příjmy tedy může mít?

8 čísel o zvýšeném rodičovském příspěvku

Od 1. ledna 2020 čekají rodiče změny v pobírání rodičovského příspěvku. 8 čísel vám ukáže, jaké změny se čekají u rodičovského příspěvku a koho se dotknou.

Poslanci schválili zvýšení rodičovské. Co vše se změní?

Rodičovský příspěvek se od 1. ledna 2020 zvýší rodičům, kteří jej budou aktivně pobírat. Zvýší se i maximální měsíční dávka pro rodiče, kteří nepobírali mateřskou.

Poslanci schválili vyšší rodičovskou. Jak se na ni připravit?

Co udělat nyní, abyste měli nárok na zvýšený rodičovský příspěvek? Jak a kdy si zažádat o snížení a kdy o zvýšení rodičovského příspěvku? A kdo na něj nedosáhne?

Zasáhla vás smrt blízkého? Zjistěte, na co vše máte v jejím důsledku nárok

Zemřela vám velmi blízká osoba a vy víte, že nebude mít moc peněz na pohřeb? Na jaké sociální dávky po její smrti budete mít nárok?

Jak se bude počítat předčasný důchod v roce 2020?

Předčasný důchod znamená trvale nižší měsíční důchod. Čím dřívější odchod do penze, tím vyšší krácení. Jak se předčasný důchod bude v roce 2020 počítat?

Kdo bude mít v roce 2020 vyšší důchod než mzdu?

Lidé s nižšími příjmy si mohou odchodem do důchodu finančně polepšit. Jak je to možné? Podívejte se na praktické výpočty pro rok 2020.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu