Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Obchodní podmínky

Portál kde-mi-pujci.cz je veřejná inzerce (fórum). Veškeré uživatelské komentáře jsou duševním vlastnictvím daného autora, který za své výroky plně zodpovídá.

Provozovatel nenese žádnou zodpovědnost za případnou škodu způsobenou užíváním či existencí tohoto webu. Vložené komentáře jsou názorech vkladatelů, nikoli provozovatele portálu.

Vložení inzerátu je podmíněno aktivací - kliknutím na zaslaný odkaz do v emailu, po vložení inzerátu.

Je zakázáno jakékoli kopírování, duplikování, množení, sbírání, sdílení či poskytování informací na tomto serverů na jiných webech a prostorech. Porušení těchto pravidel může mít za následek porušení autorského zákona a toto právo může být vymáháno soudně, včetně vymáhání způsobené škody.

Provozovatel tohoto portálu si vyhrazuje právo kdykoliv tyto obchodní podmínky změnit.

Provozovatel si dále vyhrazuje právo kdykoli mazat a upravovat vložené inzeráty, zejména nesplňují-li tyto podmínky či porušují některé zákony.

Chcete se na cokoli zeptat? Kontaktujte nás na info@kde-mi-pujci.cz

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webu
Zavřít reklamu