Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Aktuality - půjčky

Jihomoravský kraj nakoupí 37 supervlaků za 7 miliard: Na Slovácku dál jen starým motorákem

Jihomoravský kraj koupí 37 nových vlaků od Škody Transportation. Zaplatí za ně 6,7 miliardy korun, pět a půl miliardy pokryjí dotace z EU. Na svoji část sumy si vezme kraj půjčku.

Zákon o půjčkách se zakousl do podnikání miliardáře Berana v Polsku

Zpřísňování pravidel na trhu s půjčkami dopadá v Polsku na činnost jejich poskytovatelů. Tamní vláda se rozhodla zastropovat úrokové sazby RPSN na 10 % ročně. To se odrazilo i na podnikání miliardáře Davida Berana, který v Polsku zavřel polovinu kamenných poboček své skupiny Profi Credit. Ta se nyní nově zaměřuje na méně rizikové skupiny klientů a přesouvá se do on-line segmentu. Další články k tématu:Dluh 170 tisíc? Další půjčka není problém, řekly dvě ze tří úvěrových firemRizikové půjčky vévodí českému úvěrovému trhu. Banky ztrácí podíl na trhu

Podpora porodnosti v 21. století aneb novomanželské půjčky nejsou mrtvé

Novomanželské půjčky nepředstavují nový pojem. Počátek jejich existence sahá do 50. let předešlého století a za cíl si kladly podpořit mladé rodiny tak, aby se pro ně stalo bydlení dostupnější.

Průměrná sazba hypoték v říjnu klesla na 2,36 procenta. Zájem o půjčky stoupá

Průměrná úroková sazba hypoték v říjnu klesla na 2,36 procenta ze zářijových 2,47 procenta. Sazby klesly devátý měsíc v řadě. Vyplývá to z údajů Fincentra Hypoindexu. Na minimu byla sazba v prosinci 2016, a to 1,77 procenta. Od té doby většinou rostla. Nižší sazby pomohly k letošnímu rekordnímu objemu poskytnutých úvěrů.

Zájem o kotlíkové dotace i půjčky je mimořádný, na výměny dalších 1,5 miliardy korun

Zájem o kolíkové dotace potvrzuje funkčnost programu, a proto MŽP uvolní další finanční prostředky z podporovaných oblastí, kde je zájem menší.

Kdy si (nejen na Vánoce) nepůjčovat

Cizí peníze mohou být dnes levnější než vlastní. Stačí umět vydělat více, než vás stojí půjčka. Problém nastává, pokud tomu tak není. Příkladem jsou Vánoce, kdy chtějí lidé udělat druhým radost. Zde je nutné si říct, kdy si nepůjčovat. Nikdy si nepůjčujte, pokud nevíte, jak dluh splatit, uvedl v rozhovoru pro Roklen24 jednatel společnosti MiniKredit Yan Bukchanets.

Zájem o kotlíkové dotace i půjčky je mimořádný, stát na výměny kotlů přidá další prostředky

 Zájem o dotace dalece převýšil 3 miliardy korun vyhrazených na kotlíkové dotace pro letošní rok z Operačního programu Životní prostředí (OPŽP). Ministerstvo životního prostředí vyšlo vstříc poptávce občanů po dotacích na výměnu zastaralých kotlů v rámci třetí vlny kotlíkových dotací. Na výměnu domácího vytápění uvolní dalších 1,5 miliardy korun z programu Nová zelená úsporám.

Panama zajistí financování výstavby třetí linky metra

Prezident Panamy, Laurentino Cortizo, potvrdil, že vláda bude pokračovat v projektu Panama Metro Line 3, který bude financován z půjčky od Japonské agentury pro mezinárodní spolupráci.

Půjčku na nové i ojeté auto vybírejte pečlivě. Může skrývat nástrahy

Nákup auta představuje vysoký výdaj, a to i v případě, že jde o ojetý vůz. Řada lidí proto zvažuje jeho zafinancování půjčkou. Možností se v tomto směru nabízí hned několik. Přesto vybírejte pečlivě, každá z variant má totiž své plusy i minusy. Další články k tématu:Která půjčka je ta správná? Nezáleží jen na úrokové sazběZloději denně ukradnou osm aut. Poradíme vám, jak to své ochráníteKaždou desátou dopravní nehodu zaviní lesní zvěřNákupem na firmu možná ušetříte, zbavíte se tím ale záruky

IIF: Globální dluh v prvním pololetí vzrostl na nový rekord

Celosvětový dluh se v letošním prvním pololetí zvýšil o 7,5 bilionu dolarů na rekordních 250,9 bilionu dolarů (5,8 biliardy Kč), a to zejména kvůli růstu půjček ve Spojených státech a Číně. Vyplývá to podle serveru CNBC ze zprávy Institutu pro mezinárodní finance (IIF).

Předvánoční půjčky: krátká radost, dlouhá starost

Je to tak lákavé a snadné! Když na Vánoce nemohu udělat radost svému blízkému s penězi z běžné výplaty, vezmu si půjčku. Jenže je to spíše cesta do dluhového pekla. Krátká radost, dlouhá starost. Zdroj

Globální dluh v prvním pololetí vzrostl na téměř 6 biliard korun. Jde o nový rekord

Celosvětový dluh se v letošním prvním pololetí zvýšil o 7,5 bilionu dolarů na rekordních 250,9 bilionu dolarů (5,8 biliardy Kč), a to zejména kvůli růstu půjček ve Spojených státech a Číně. Vyplývá to podle serveru CNBC ze zprávy Institutu pro mezinárodní finance (IIF).Další články k tématu:Výdaje na státní dluh by měly klesnout o tři miliardy na 43,8 miliardy korunStátní dluh stoupl na 1,685 bilionu korun. Na každého Čecha připadá 158 tisícEvropská centrální banka snížila depozitní úrokovou sazbu na rekordní minimum. Obnoví také nákupy dluhopisů

Globální dluh má novou rekordní hodnotu

Celosvětový dluh se v letošním prvním pololetí zvýšil o 7,5 bilionu dolarů na rekordních 250,9 bilionu dolarů (5,8 biliardy Kč), a to zejména kvůli růstu půjček ve Spojených státech a Číně. Vyplývá to podle serveru CNBC ze zprávy Institutu pro mezinárodní finance (IIF).

Půjčka na vánoční dárky podle Čechů není dobrý nápad

Ve společnosti panuje téměř jednotný názor na půjčky spojené s vánočními dárky. Podle Čechů se jedná o špatný nápad a přes dvě třetiny by si na Vánoce nepůjčilo. Na druhou stranu půjčku plánuje zhruba sedm procent Čechů, kteří ji využijí zejména na spotřební elektroniku (padesát čtyři procent) a hračky (dvacet devět procent). Důvodem zadlužování zůstává aktuální nedostatek financí a neochota […]

Půjčka na cokoli: Jaké jsou její hlavní přednosti?

Potřebujete si půjčit na pokažené auto, domácí spotřebiče nebo třeba na bydlení? Účelů především nebankovních půjček může být skutečně spousta. Ne všechny společnosti ale nabízí půjčky na cokoli. Mnohdy jsou úvěry vázány účelem využití finančních prostředků. Jakousi klasikou jsou v tomto ohledu především hypoteční úvěry. Jinak ale najdeme i spotřebitelské úvěry, které vám konkrétní společnosti nabídnou jen […]

Vánoční půjčku letos zvažuje až 7 % lidí

Češi nepovažují vánoční půjčky za dobrý nápad, více než dvě třetiny by si na vánoční dárky nikdy nepůjčili. Na vánoční dárky si přesto plánuje půjčit až 7 % lidí. Z úvěru si chtějí nejčastěji pořídit elektroniku (54 %) nebo hračky (29 %)...

Půjčky na vánoční dárky jsou podle Čechů špatný nápad

Půjčky na vánoční dárky jsou podle Čechů špatný nápad a přes dvě třetiny z nich by si na Vánoce úvěr nevzalo. Půjčku plánuje pouze sedm procent Čechů, kteří ji využijí zejména na nákup spotřební elektroniky a hraček. Platební schopnost těch, kteří si na dárky půjčili v minulosti, je ve třech čtvrtinách případů bezproblémová. Ostatní se přiznali k problémům se splácením, vyplývá z listopadového průzkumu České bankovní asociace mezi tisícovkou lidí.

Půjčovat si na vánoční dárky? Špatný nápad, myslí si Češi

Půjčky na vánoční dárky jsou podle Čechů špatný nápad a přes dvě třetiny z nich by si na Vánoce úvěr nevzalo. Půjčku plánuje pouze sedm procent Čechů, kteří ji využijí zejména na nákup spotřební elektroniky a hraček.

Profi Credit kvůli zákonu proti drahým půjčkám zavírá pobočky v Polsku

Český Profi Credit, za nímž stojí miliardář David Beran, musí omezit svou činnost v Polsku. Dostal se pod tlak kvůli zavedení regulace drahých půjček. Profi Credit byl donucen uzavřít polovinu ze 140 poboček a propustit na čtyři sta pracovníků. Přitom v roce 2014-15 Profi Credit na polském trhu vydělal 90 milionů zlotých po zdanění, o […] The post Profi Credit kvůli zákonu proti drahým půjčkám zavírá pobočky v Polsku appeared first on Investujeme.cz.

Půjčku má polovina mladých do 30 let. Nejčastěji se zadlužují kvůli bydlení nebo nákupu auta

Mezi uchazeči o zaměstnání přibývá lidí s exekucí. Ke konci letošního října jich Úřad práce evidoval bezmála 170 tisíc. Přitom ještě před třemi lety to byla zhruba polovina. Ve většině případů mají dlužníci hned několik exekucí najednou. Problémy se nevyhýbají ani mladé generaci, která si nejčastěji bere půjčky na bydlení nebo na nákup elektroniky.

Ministr Brabec: Do krajů posíláme dalších 380 milionů korun na kotlíkové půjčky

Zájem o kotlíkové dotace i půjčky je mimořádný, MŽP na výměny kotlů posílá další téměř 2 miliardy korun.

Jiřímu nevyplácel šéf mzdu. Přišel o byt a musel přespávat v lese

Padl do dluhové pasti, přišel o byt a skončil na ulici. Jiří o sobě říká, že je pracovitý člověk, na dno ho ale stáhly nebankovní půjčky. Muž je nezvládal splácet. Kuriózní je ale to, co ho k zadlužení přivedlo. Podle Jiřího to byl bývalý zaměstnavatel, který mu nevyplácel mzdu. V Česku na 15. listopadu připadá Den bez dluhů. A ti, kteří se ocitli ve finanční nouzi, se mohou obrátit na kontaktní místa. Budou jim tu k dispozici odborníci, kteří jim poradí, jak se z těžké situace dostat.

SOLUS varuje před půjčkami bez ověření bonity

„Spotřebitelé, kteří dnes uzavírají plni optimismu úvěrové smlouvy, je budou muset plnit i za několik let, kdy ale může být ekonomická situace zcela odlišná od té dnešní," upozorňuje tajemník registru dlužníků SOLUS. The post SOLUS varuje před půjčkami bez ověření bonity appeared first on fintag.cz.

Půjčku má polovina mladých Čechů

Nějakou formu půjčky má zhruba polovina mladých Čechů, přičemž nejčastěji jde o lidi ve věku 27 až 30 let. První půjčku si mladí v průměru berou ve 24 letech. Nejčastěji se přitom rozhodují na základě podmínek splácení půjčky, tedy její výši nebo úročení.

Lending aneb půjčování kryptoměn

V dnešním videu se podíváme na půjčování a zastavování kryptoměn při půjčkách. Podíváme se jak na peer-to-peer lending, tak na půjčky s centrálním poskytovatelem i půjčky burzám k pokrytí jejich operačních nákladů a margin tradingu jejich uživatelů.

Zavírání poboček a propouštění. Beranův Profi Credit v Polsku drtí zákony proti lichvě

Polsko bývalo po dlouhé roky největším trhem pro český Profi Credit, působící v oboru vysoko úročených spotřebitelských půjček. Holding vlastněný miliardářem Davidem Beranem se však dostal pod tlak po zavedení přísných zákonů proti lichvě. Jak uvedl deník Puls Biznesu, Profi Credit musel v Polsku omezit činnost, zavřít polovinu ze svých 140 poboček a propustit čtyři stovky pracovníků.

Průzkum: Půjčku má polovina mladých do 30 let

Nějakou formu půjčky má zhruba polovina mladých Čechů, přičemž nejčastěji jde o lidi ve věku 27 až 30 let. První půjčku si mladí v průměru berou ve 24 letech. Nejčastěji se přitom rozhodují na základě podmínek splácení půjčky, tedy její výši nebo úročení. Vyplývá to z průzkumu agentury STEM/MARK pro společnost KRUK, která se zaměřuje na správu pohledávek. Dobrým důvodem k zadlužení je podle 92 procent dotázaných půjčka na vlastní bydlení. Celkově přitom 94 procent respondentů uvedlo, že bude raději šetřit a pořídí si vlastní bydlení a zajistí se na stáří. Zbylých šest procent si bude raději užívat, nakupovat a utrácet. Lidé ve zkoumané věkové kategorii zpravidla nedosahují životní úrovně svých rodičů, ale jen čtvrtina mladých je na svých rodičích ještě finančně závislá. Z průzkumu dále vyplývá, že pro 94 procent mladých jsou sice peníze důležité, ale zároveň pro ně nejsou tím hlavním. Více než dvě třetiny mladých se pak domnívá, že význam peněz se přeceňuje. Celkem 73 procent mladých si podle průzkumu myslí, že jsou současné zprávy o blížící se ekonomické krizi přehnané. Nicméně s poklesem životní úrovně příští rok počítá více než třetina respondentů. V případě, že se dostanou do ekonomických problémů, jsou mladí v 72 procentech případů připraveni omezit nadstandardní výdaje. Necelá desetina dotázaných by pak nedostatek financí řešila půjčkou. Největší část svých příjmů mladí vydávají na bydlení a dopravu. Zároveň podle průzkumu zhruba 55 procent mladých spoří peníze, a to nejčastěji formou termínovaných vkladů nebo spořících účtů, stavebního spoření a penzijního připojištění. Čtvrtina mladých peníze zhodnocuje investováním, hlavně do podílových fondů a akcií.   The post Průzkum: Půjčku má polovina mladých do 30 let appeared first on Poradci-sobě.cz.

Nějakou půjčku má polovina mladých do 30 let. Většina také míní, že se význam peněz přeceňuje, ukazuje průzkum

Nějakou formu půjčky má zhruba polovina mladých Čechů, přičemž nejčastěji jde o lidi ve věku 27 až 30 let. První půjčku si mladí v průměru berou ve 24 letech. Nejčastěji se přitom rozhodují na základě podmínek splácení půjčky, tedy její výše nebo úročení. Vyplývá to z průzkumu agentury STEM/MARK pro společnost KRUK, která se zaměřuje na správu pohledávek.

Moneta: Směnárna a investice ve Smart Bance

Online směnárna v reálném čase, komunikace s klientem přes aplikaci WhatsApp, unikátní a srozumitelné investování v mobilu, refinancování hypotéky online nebo plně online sjednání půjčky i těm, kteří nejsou klienty banky. To jsou jen některé z digitálních novinek, které dnes Moneta Money Bank představila. „Smart Banka pokrývá plných 96 % veškerých transakcí, které mohou naši klienti standardně provádět na pobočkách, a její podíl v rámci transakčního bankovnictví stále narůstá: jen během uplynulých deseti měsíců Smart Banka registrovala více než 51 milionů přihlášení. Znamená to, že ke svému účtu se přes Smart Banku hlásí plných 74 % našich klientů,“ konstatuje šéf digitálního bankovnictví Dalibor Šajar. A právě Smart Banka rozšiřuje v těchto dnech portfolio svých služeb o další novinky, z nichž mnohé zavádí jako vůbec první bankovní mobilní aplikace v zemi. Online směnárna Online směnárna ve Smart Bance láká na nejvýhodnější bankovní kurz na českém trhu. Běžný klient si může otevřít na pár kliků bezplatný euro nebo dolarový účet, ke kterému získá i bezplatnou debetní kartu s výběry z bankomatů v zahraničí zdarma. „Prakticky to znamená, že klient již dopředu zná hodnotu nákupu v okamžiku, kdy platí,“ potvrzuje vedoucí týmu Smart Banky Jakub Komenda. Investování Možnost online investování budou mít klienti Moneta Money Bank již od začátku prosince. V rámci Smart Banky mohou pohodlně ze svého mobilního telefonu investovat do celkem 21 podílových fondů již od tří set korun. „Ve Smart Bance našim klientům srozumitelně vysvětlíme, co jsou fondy a jak fungují,“ říká šéf digitálního bankovnictví MONETA Money Bank Dalibor Šajar. Aplikace nabízí možnost jak pravidelného, tak jednorázového investování a také přehledné zobrazení vývoje investičního portfolia. „Zobrazení investičních fondů ve Smart Bance bude navíc možné i v televizích, které mají připojení k Apple TV,“ dodává vedoucí týmu Smart Banky Jakub Komenda. Refinanso Tento start-up projekt nabízí nejnižší úrokovou sazbu refinancování hypoték. „Sázíme na okamžité schvalování hypotéky, online oceňování nemovitostí a také na plnou automatizaci od začátku až k podpisu smlouvy o refinancování. To vše se následně pozitivně promítá do nízké úrokové sazby,“ popisuje princip Refinanso vedoucí stejnojmenného týmu Matěj Novák. Na webových stránkách Refinanso.cz najdou zájemci hypoteční kalkulačku a také srovnání úrokových sazeb ostatních bank. „Pokud klienta námi nabízená […] The post Moneta: Směnárna a investice ve Smart Bance appeared first on Poradci-sobě.cz.

Ministerstvo pošle další miliony, kotel si tak vymění o tisíce lidí více

Kotel si v Moravskoslezském kraji nově vymění osm tisíc lidí. Ministerstvo životního prostředí totiž uvolnilo více peněz na dotace, další balík financí putuje i na bezúročné půjčky.Další články k tématu:Žadatel bez šance. Miliony na kotlíkové dotace si rozebrali podvodníciZlínský kraj rozdá poslední kotlíkové dotace, na roboty se připravilKotlíkové dotace v poslední vlně. Uhlí už je bez šance

Lidovci chtějí prosadit milionovou půjčku pro všechny páry s dětmi včetně gayů

Lidovci přišli s návrhem, kterým chtějí pomoci rodinám s dětmi. Kromě daňových slev a bonusů má být součástí i půjčka pro mladé páry, i ty nesezdané. Peníze na bydlení ve výši až jeden milion korun by byly bezúročné, a pokud by se partnerům narodily tři děti, dluh by se jim smazal. O úvěr by mohly žádat i homosexuální páry.

Ministerstvo životního prostředí uvolnilo na výměny kotlů a půjčky další téměř dvě miliardy

Ministerstvo životního prostředí uvolní další 1,5 miliardy korun z programu Nová zelená úsporám (NZÚ) na výměnu zastaralých kotlů. Zájem o dotaci z třetí vlny takzvaných kotlíkových dotací převýšil původně vyčleněné tři miliardy. Na krajské úřady dorazilo přes 40.000 žádostí s požadavkem na 4,2 miliardy korun. Ministerstvo o tom informovalo ve včerejší tiskové zprávě. Dalších 380 milionů resort uvolní na půjčky na kotle.

Novinky MONETY: online půjčky pro neklienty, investice a směnárna z mobilu

[4 minuty čtení] Nejen změny v sazebníku čekají klienty MONETY. Nově budou moci s bankou komunikovat přes WhatsApp nebo spravovat fondy přes Apple TV. Jaké další novinky si banka připravila? Týkají se i neklientů. Před časem jsme vás informovali, že MONETA Money Bank chystá od prosince 2019 řadu změn. V článku Nový sazebník MONETA Money Bank. Přehled změn od prosince jsme podrobně rozebrali, za co si od prosince připlatíte a kde ušetříte.

Finanční gramotnost je v Česku nízká. Lidé neplánují a kupují zbytečnosti, nejhůř jsou na tom studenti

Předvánoční období nahrává rychlým půjčkám a nákupům na splátky. Pořízení dárků, které si člověk ve skutečnosti nemůže dovolit,... Životní styl

Zájem o kotlíkové dotace i půjčky je mimořádný, MŽP na výměny kotlů posílá další téměř 2 miliardy korun

Více než 40 tisíc žádostí s požadavkem na 4,2 miliardy korun už dorazilo na krajské úřady od startu třetí vlny kotlíkových dotací. Zájem o dotace dalece převýšil 3 miliardy korun vyhrazených na kotlíkové dotace pro letošní rok z Operačního programu Živ...

Zájem o kotlíkové dotace i půjčky je mimořádný, MŽP na výměny kotlů posílá další téměř 2 miliardy korun

Více než 40 tisíc žádostí s požadavkem na 4,2 miliardy korun už dorazilo na krajské úřady od startu třetí vlny kotlíkových dotací. Zájem o dotace dalece převýšil 3 miliardy korun vyhrazených na kotlíkové dotace pro letošní rok z Operačního programu Životní prostředí (OPŽP). Ministerstvo životního prostředí vyšlo vstříc poptávce občanů po dotacích na výměnu zastaralých kotlů v rámci třetí vlny kotlíkových dotací. Na výměnu domácího vytápění uvolní dalších 1,5 miliardy korun z programu Nová zelená ... (ZKRÁCENO)

MONETA Money Bank: ve Smart Bance lze investovat, měnit peníze nebo je darovat potřebným

MONETA Money Bank: ve Smart Bance lze investovat, měnit peníze nebo je darovat potřebným Produkty Účty a karty[1] Půjčky a úvěry[2] Hypotéky[3] Spoření a investice[4] Pojištění[5] Internet Banka[6] Smart Banka[7] Produkty Účty a karty[8] Půjčky...

Více než třetina seniorů si v důchodu půjčila peníze, důvodem byl nedostatek financí a podpora rodiny

Více než třetina českých seniorů (34 %) si během důchodového věku půjčila peníze. Hlavními důvody pro pořízení půjčky byl přechodný nedostatek financí (36 %), možnost pořídit si něco, co by z důchodu nebylo možné (25 %) a snaha pomoci někomu z rodiny (15.

Třetina seniorů si během důchodového věku půjčila, protože jim chyběly peníze

Půjčky mají své zastoupení i mezi seniory. Z průzkumu, který provedla společnost Zonky, vyplynulo, že 34 % českých seniorů si půčilo peníze během důchodového věku. Hlavními důvody pro pořízení půjčky byl přechodný nedostatek financí (36 %),...

670 tisíc dolarů: tolik dluží průměrný student v USA

Minule jsme se podívali, jak to vypadá s potencionální krizí v ČR a jak bychom podle toho měli investovat. Dnes se podíváme na potencionální krizi spojenou se studentskými půjčkami v USA. Jak jsou na tom studentské půjčky v USA? Jak špatná je situace se studentskými půjčkami v USA? 44,7 milionu studentů má v Americe dohromady půjčeno 1,56 […] The post 670 tisíc dolarů: tolik dluží průměrný student v USA appeared first on Investujeme.cz.

Chodíte s náměstkem ministra? Můžete mít problém založit si účet nebo dostat hypotéku

[5 minut čtení] Politicky exponované osoby budou mít možná v budoucnu větší problémy sjednat si půjčku a další bankovní produkty. Může za to další směrnice EU, která navíc okruh těchto osob rozšiřuje. Pojem „politicky exponovaná osoba“ se v průběhu času vyvíjí a jeho definice se mění. Dříve za takovou osobu nebyl považován ani premiér. Dnes už vás za politicky exponovanou osobu mohou považovat i v případě, že pouze chodíte s náměstkem nějakého ministra. Ani nemusíte být sezdaní.

ESSOX nabízí vyřízení půjčky na spotřební zboží pomocí SMS

Společnost ESSOX ukončila pilotní projekt na uzavření půjčky prostřednictvím SMS podpisu.

Půjčku od ESSOXu nově vyřídíte prostřednictvím SMS

Společnost ESSOX nyní umožňuje uzavřít půjčku na spotřební zboží a služby prostřednictvím SMS podpisu. Služba je bez poplatků. Funguje to tak, že vyplníte formulář osobních údajů, nahrajete potřebné doklady a následně jen počkáte na posudek vaší...

Stát rozdává hypotéky pro mladé, ti o ně nejeví zájem

Státní půjčky na bydlení pro mladé rodiny chce ministerstvo pro místní rozvoj rozdávat i v příštím roce, a to i přes klesající zájem. Od začátku programu loni v srpnu dorazilo do dnešního dne na Státní fond rozvoje bydlení zhruba tisíc žádostí o půjčku za více než jednu miliardu korun.

Komplexní podpora rodinných firem připravena. Počítá mimo jiné s bezúročnými půjčkami a zvýhodněnými zárukami

Základ obslužnosti regionů, nositelé tradic a vyhledávaní zaměstnavatelé. Právě to jsou rodinné firmy. Nejen Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) si to uvědomuje, proto ve spolupráci s partnery připravilo jejich komplexní podporu. Kromě zvýšení informovanosti, vzdělávání, organizace akcí apod. budou nyní moct rodinné firmy využít nové speciální finanční nástroje z dílny Českomoravské záruční a rozvojové banky (ČMZRB). Umožní jim jednodušší financování převodu obchodních podílů z jednoho rodinného příslušníka na druhého a zajistí zvýhodněné záruky a půjčky. To vše proto, aby se rodinné firmy mohly dále rozvíjet a růst. Tvoří totiž páteř tuzemské ekonomiky.

Rodinné firmy budou mít zvýhodněné záruky a půjčky

Výzvy budou vyhlášeny k 1. lednu příštího roku a žádosti by banka měla začít přijímat od dubna.

dTest: Předvánoční půjčky: krátká radost, dlouhá starost

S blížícími se Vánoci se zvyšuje intenzita nabídek nejrůznějších půjček. Reklamní sdělení lze často shrnout slovy: nemáte peníze na dárky? Vezměte si úvěr, splácejte a moc se neptejte kolik a jak dlouho.

Pád NDR oddalovaly půjčky z Bonnu. Západní Německo také za miliardy marek vykupovalo vězně

Německo si připomíná třicáté výročí pádu Berlínské zdi. Významný podíl na ústupcích NDR tehdy měly peníze, neboť východní Německo bylo závislé na půjčkách od západoněmecké vlády. Kolaps režimu pomáhal oddalovat i obchod s politickými vězni, které Bonn vykupoval za miliardy marek.

Komplexní podpora rodinných firem připravena. Počítá mimo jiné s bezúročnými půjčkami a zvýhodněnými zárukami

Základ obslužnosti regionů, nositelé tradic a vyhledávaní zaměstnavatelé. Právě to jsou rodinné firmy. Nejen Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) si to uvědomuje, proto ve spolupráci s partnery připravilo jejich komplexní podporu. Kromě zvýšení informovanosti, vzdělávání, organizace akcí apod. budou nyní moct rodinné firmy využít nové speciální finanční nástroje z dílny Českomoravské záruční a rozvojové banky (ČMZRB). Umožní jim jednodušší financování převodu obchodních podílů z jednoho rodinného příslušníka na druhého a zajistí zvýhodněné záruky a půjčky. To vše proto, aby se rodinné firmy mohly dále rozvíjet a růst. Tvoří totiž páteř tuzemské ekonomiky.   

ct24.ceskatelevize.cz: AMSP ČR: Rodinné firmy budou mít zvýhodněné záruky a půjčky

Rodinné firmy budou moct využít nové finanční produkty, které mimo jiné umožní jednodušší financování převodu obchodních podílů z jednoho rodinného příslušníka na druhého. Zvýhodněné záruky a půjčky bude poskytovat Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB). Její generální ředitel Jiří Jirásek předpokládá, že na podporu rodinných...

mpo.cz: AMSP ČR: Komplexní podpora rodinných firem připravena. Počítá mimo jiné s bezúročnými půjčkami a zvýhodněnými zárukami

Základ obslužnosti regionů, nositelé tradic a vyhledávaní zaměstnavatelé. Právě to jsou rodinné firmy. Nejen Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) si to uvědomuje, proto ve spolupráci s partnery připravilo jejich komplexní podporu. Kromě zvýšení informovanosti, vzdělávání, organizace akcí apod. budou nyní moct rodinné firmy využít nové speciální...

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu