Lorem ipsum doloris sit ames
www.kde-mi-pujci.cz Kde-mi-pujci.cz
Ověření poskytovatelé
Bez registru
Bez poplatků
Na směnku
Kategorie Kategorie půjček
Užitečné informace
Podle kraje
Podle měst

Aktuality - půjčky

„Zisk z možné těžby lithia musí zůstat v Česku.“ ČEZ prozkoumá možnosti těžby na Cínovci

Energetická skupina ČEZ ze 70 % vlastněná státem prozkoumá možnosti těžby lithia u Cínovce v Krušných horách. Společnost poskytne půjčku ve výši dvou milionů eur (51,2 milionu Kč) firmě European Metals Holdings (EHM), která na těžbu drží přednostní právo. Dnes ráno o tom informoval český ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.

ČEZ prozkoumá možnosti těžby lithia v ČR, poskytne půjčku australské EMH

Energetika ČEZ poskytne společnosti European Metals Holdings Limited (EMH) půjčku 2 miliony eur formou konvertibilního úvěru. Polostátní gigant by tak časem mohl získat podíl v této australské společnosti, která pokračuje v rozvoji svého projektu těžby lithia a cínu u Cínovce v Krušných horách.

Lithium v Česku: ČEZ prověří možnosti těžby v Krušných horách

Energetická skupina ČEZ prozkoumá možnosti těžby lithia u Cínovce v Krušných horách. Firmě European Metals Holdings (EMH), která má na těžbu přednostní právo, poskytne půjčku dva miliony eur (51,2 milionu Kč). ČEZ se do konce roku rozhodne, jestli do EMH kapitálově vstoupí, nebo si nechá půjčku vrátit. Na dnešním briefingu to řekl ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO). Potvrdil tak informaci, kterou firma EMH poslala na londýnskou burzu.

Těžbu lithia prozkoumá ČEZ, poskytne EMH půjčku 2 miliony eur

Energetická skupina ČEZ, kterou ze 70 procent vlastní stát, prozkoumá možnosti těžby lithia u Cínovce v Krušných horách. Firmě European Metals Holdings (EMH), která má na těžbu přednostní právo, poskytne půjčku dva miliony eur (51,2 milionu Kč). Další články k tématu:Babiš a Filip řešili lithium. KSČM se vrací k jednání s ANO o vláděPráva na lithium nám nikdo nevezme, říká zástupce těžařů

ČEZ prozkoumá možnosti těžby lithia v Česku. Firmě EHM poskytne půjčku přesahující 50 milionů korun

ČEZ (+0,4 %) půjčí 2 miliony eur EMH, která má povolené vrty u Cínovce

Energetika ČEZ poskytne společnosti European Metals Holdings Limited (EMH) půjčku 2 miliony eur formou konvertibilního úvěru. Polostátní gigant by tak časem mohl získat podíl v této australské společnosti, která pokračuje v rozvoji svého projektu těžby lithia a cínu u Cínovce v Krušných horách.

ČEZ poskytne půjčku EMH, která povolené vrty u Cínovce

Energetika ČEZ poskytne společnosti European Metals Holdings Limited (EMH) půjčku 2 miliony eur formou konvertibilního úvěru. Polostátní gigant by tak časem mohl získat podíl v této australské společnosti, která pokračuje v rozvoji svého projektu těžby lithia a cínu u Cínovce.

ČEZ poskytne půjčku EMH, která má povolené vrty u Cínovce

Energetika ČEZ poskytne společnosti European Metals Holdings Limited (EMH) půjčku 2 miliony eur formou konvertibilního úvěru. Polostátní gigant by tak časem mohl získat podíl v této australské společnosti, která pokračuje v rozvoji svého projektu těžby lithia a cínu u Cínovce.

Home Credit má se vstupem na burzu nejvyšší čas. Varováním je mu rozhodnutí pivovaru AB InBev

Skupina Home Credit, jeden z největších světových poskytovatelů spotřebitelských půjček, se chystá na burzu. Ráda by akcie své stoprocentní dcery HCBV upsala na hongkongské burze, a získala tak od investorů v přepočtu minimálně takřka 23 miliard korun. Má to však háček. Podmínky na globálních akciových trzích nejsou bez mráčku. A může se hodně rychle zatáhnout. Však sama Home Credit, většinově vlastněná skupinou PPF, upozorňuje, že rozhodnutí jít na burzu se ještě může změnit, právě i z důvodu zhoršených tržních podmínek. Zdroj

Home Credit má se vstupem na burzu nejvyšší čas. Varováním je mu rozhodnutí pivovaru AB InBev, matky budějovického Samsona

Skupina Home Credit, jeden z největších světových poskytovatelů spotřebitelských půjček, se chystá na burzu. Ráda by akcie své stoprocentní dcery HCBV upsala na hongkongské burze, a získala tak od investorů v přepočtu minimálně takřka 23 miliard korun.

Zákon o spotřebitelském úvěru 2,5 roku poté: Co se změnilo?

V prosinci roku 2016 nabyl účinnosti zákon č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru.  Šlo o dlouho očekávanou změnu právní úpravy všech spotřebitelských úvěrů, a to od rychlých půjček začínajících stokorunou až po milionové půjčky na bydlení. Jak se na nová opatření a jimi vyvolané změny díváme po několika letech účinnosti?

Lidé si v létě více půjčují, i když peníze ani nutně nepotřebují

Dobrá ekonomická situace, rostoucí platy i bezpečnější úvěry mnohé lidi lákají k tomu, že si půjčují, aniž by peníze nutně potřebovali. Výjimkou nejsou ani půjčky na dovolenou. V průměru jsou půjčky v letních měsících oproti zbytku roku vyšší až o deset tisíc korun.

Zadlužení Rusů směřuje ke kritické úrovni

Jako napjatou zhodnotilo situaci na ruském trhu se spotřebitelskými půjčkami ministerstvo financí. Náměstek ministra financí Ruské federace Alexej Mojsejev informoval, že úroveň zadlužení Rusů

Půjčky v létě rostou. Sedmina žadatelů je přitom v exekuci

Češi si půjčují čím dál tím víc peněz. Vůbec nejvíc pak právě v létě, kdy průměrná výše úvěru roste z osmdesáti jednoho tisíce korun na více než devadesát tisíc. Lidé si přitom často berou půjčky, aniž by je skutečně potřebovali. Někteří třeba jen proto, aby mohli jet na dovolenou. Kvůli přísnějším pravidlům ČNB mohou v současnosti půjčky poskytovat jen […]

Zhruba čtvrtina Čechů tají před svým partnerem půjčku

O úvěru svého partnera či partnerku za všech okolností informuje zhruba 70 % Čechů. Z toho asi třetina párů má společnou půjčku. Zatajování se týká hlavně menších úvěrů s hodnotou do 50 tisíc korun, ten zamlčí až čtvrtina dotázaných. Vyplývá to...

Šéf antimonopolního úřadu po razii vykázal půjčku od majitele Fio banky. O milionové smlouvě oba mlčí

Předseda antimonopolního úřadu Petr Rafaj, u něhož policie zasahovala v souvislosti s kauzou mýto, si podle zjištění serveru iROZHLAS.cz půjčil téměř dva miliony korun od spolumajitele Fio banky a miliardáře Petra Marsy. Stojí to v Rafajově majetkovém přiznání za rok 2018, které šéf Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) odevzdal před dvěma týdny. Informaci o půjčce Rafaj v přiznání uvedl necelé čtyři měsíce poté, co kriminalisté u něj doma během březnové razie zabavili dva miliony korun v obálkách zastrčených za oblečením ve skříních.

Na Slovensku ožila myšlenka novomanželských půjček

Manželé ve věku do 35 let mohou na Slovensku od začátku července požádat stát o půjčku na koupi, výstavbu nebo rekonstrukci bytu. U našich východních sousedů tak ožila myšlenka novomanželských půjček, známých z období socialismu. Podobné schéma půjček na bydlení pro mladé funguje i v Česku, velký zájem o ně ale není.

Půjčky v létě rostou až o deset tisíc. 14 procent žadatelů je přitom v exekuci

Češi si půjčují čím dál tím víc peněz.

Češi ztrácí zájem o kreditky

Kreditní karty Češi využívají stále méně pro získání půjček. Celkově počet vydaných kreditních karet klesá. „Důležitou roli hraje určitě tradice. Kreditní karty v České republice nemají tak silné místo na trhu jako v jiných, převážně západních zemích,“ upozorňuje Marcel Gajdoš, šéf Visa pro ČR a Slovensko. „Česká republika není zemí, kde by kreditky byly propagovaným produktem,“ uvádí ředitel Sdružení […] The post Češi ztrácí zájem o kreditky appeared first on Investujeme.cz.

Pakistán schválil svůj třetí LNG terminál, zprovoznění bude ale se zpožděním

Pákistánská vláda dala souhlas s výstavbou třetího LNG terminálu. Mezinárodní měnový fond poskytl pro tento projekt tříletou půjčku ve výši 6 miliard dolarů. Země chce do roku 2025 dovážet celkem 21 milonů tun LNG ročně. Pákistánská vláda vypíše v srpnu 2019 výběrové řízení na výstavbu nového LNG terminálu, který bude vybudován v přístavu Karáčí Jeho … Pokračovat ve čtení "Pakistán schválil svůj třetí LNG terminál, zprovoznění bude ale se zpožděním" Publikováno na webu oEnergetice.cz

Lidé si půjčují čím dál víc. Někteří žadatelé jsou dokonce v exekuci

Češi si půjčují čím dál tím víc peněz. Vůbec nejvíc pak právě v létě, kdy průměrná výše úvěru roste z 81 000 Kč na více než devadesát tisíc. Lidé si přitom často berou půjčky, aniž by to skutečně potřebovali. Někteří třeba jen proto, aby mohli jet na dovolenou.

Slováci oprášili novomanželské půjčky. Po narození dítěte jim stát odpustí 50 tisíc

Část úvěru bude úročena roční sazbou ve výši jednoho procenta, částka nad hranici 15 tisíc eur (381 750 korun) sazbou dvě procenta ročně.

Slovensko oprášilo poskytování novomanželských půjček

Slovensko oprášilo poskytování novomanželských půjček, jejichž obdoba byla známa v komunistickém Československu. Nově mohou manželé po uzavření sňatku požádat stát o půjčku na financování koupě, výstavby nebo rekonstrukce bytu. O novomanželské půjčky lze na Slovensku žádat od začátku července. Pro tento rok má Státní fond rozvoje bydlení (SFRB) na tento účel k dispozici zatím sedm milionů eur (178 milionů korun). Při narození dítěte získají dlužníci nárok na odpuštění části půjčky. Půjčky jsou určeny pro manžele do věku 35 let, kteří o ní požádají do jednoho roku od uzavření sňatku a jejich příjem nepřesahuje stanovenou hranici. V závislosti na účelu použití půjčky novomanželé mohou čerpat od SFRB 30.000 až 75.000 eur (763.500 až 1,9 milionu korun), v případě koupě nebo výstavby bytu může úvěr dosáhnout maximálně tří čtvrtin pořizovací ceny. Při narození dítěte budou moci dlužníci požádat o odpuštění 2000 eur (50.900 korun) z dlužné sumy. Část úvěru bude úročena roční sazbou ve výši jednoho procenta, částka nad hranici 15.000 eur (381.750 Kč) sazbou dvě procenta ročně. Úroková sazba je zhruba na úrovni komerčních hypotečních úvěrů. Například ve slovenské metropoli, kde jsou ceny nemovitostí nejdražší ze všech regionů Slovenska, přijde dvoupokojový byt podle realitních portálů zpravidla na více než 100.000 eur (2,55 milionu korun). Podle Lackoviče v příštím roce bude mít SFRB na novomanželské půjčky vyčleněno 15 milionů eur (382 milionů korun). To by stačilo pro 200 žadatelů, pokud by každý z nich vyčerpal maximální možnou sumu. Fond ovšem předpokládá, že žadatelé budou novomanželskými půjčkami financovat hlavně nákup starších bytů, kde je limit půjčky nižší. Zdroj: ČTK

Pád kreditek pokračuje. Banky si za to mohou samy

Češi stále méně využívají kreditní karty pro získání půjčky. Dlouhodobě však klesá i počet kreditek. „Důležitou roli hraje určitě tradice. Kreditní karty v České republice nemají tak silné místo na trhu jako v jiných, převážně západních zemích,“ upozorňuje Marcel Gajdoš, šéf Visa pro ČR a Slovensko.

Slovensko oprášilo poskytování novomanželských půjček

Slovensko oprášilo poskytování novomanželských půjček, jejichž obdoba byla známa v komunistickém Československu.

Marketing Zonky v Česku přebírá Sladovník

Do marketingového týmu poskytovatele půjček Zonky nastupuje Jan Sladovník, který přebírá marketing značky na českém trhu po Jakubu Strýčkovi. Ten marketing Zonky řídil dva roky a teď se přesouvá do role, kdy bude řídit rozvoj značky v Evropě. „V současnosti […]

Dostali byt či kupovali auta. Jihočeští politici přiznávali příjmy i dluhy

Úspory v milionech korun, ale i statisícové úvěry a půjčky mají jihočeští poslanci, radní kraje a Českých Budějovic. Investují a kupují akcie. Novou europoslankyni Radku Maxovou (ANO) stál byt 3,2 milionu korun, poslanec za TOP 09 František Vácha ho pořídil za 2,8 milionu. Další články k tématu:Auta, byty, dům za 100 milionů. Poslanci odhalili svá majetková přiznáníDvacet milionů na účtě? Nic extra. Politici vykázali příjmy a dluhy

Měsíční objem žádostí o půjčky na bydlení mladým klesl na třetinu

Průměrný měsíční objem žádostí o půjčku na bydlení pro mladé lidi letos do konce června klesl proti loňskému roku zhruba o dvě třetiny. Loni byl 148 milionů korun, letos 47 milionů. Vyplývá to z údajů Státního fondu rozvoje bydlení (SFRB), které má ČTK k dispozici. Podle ministerstva pro místní rozvoj (MMR), které za program odpovídá, je zájem stabilní a žádnou změnu podmínek zatím nechystá. Analytici dlouhodobě upozorňují, že program je nekoncepční a zatížený byrokracií. O státní půjčku až dva miliony korun na rekonstrukci nebo pořízení nového bydlení mohou žádat mladé rodiny do 36 let.

Equa bank zvyšuje limit Minutové půjčky až na 700 tis. Kč

Equa bank zvýšila horní hranici pro čerpání Minutové půjčky až na 700 000 Kč. Letos v dubnu banka snížila její úrokovou sazbu o 1,1 procentního bodu na 4,8 % p.a. Půjčku si mohou klienti sjednat prostřednictvím jednoduché žádosti on-line nebo prostřednictvím mobilu, poplatky jsou nulové. Equa bank nyní nabízí svou neúčelovou půjčku – Minutovou půjčku – v objemu od 5 000 do 700 000 korun. „Zaznamenáváme rostoucí zájem o půjčky vyšších částek s delší dobou splatnosti. Proto jsme se rozhodli zvýšit horní hranici naší Minutové půjčky na 700 tisíc korun. Češi totiž úvěry financují hlavně zboží dlouhodobé spotřeby, jako vybavení a rekonstrukce domácnosti nebo pořízení automobilu,“ řekl Ondřej Hák, ředitel produktů a rozvoje obchodu retailového bankovnictví Equa bank. K vyřízení Minutové půjčky stačí jen občanský průkaz. Pokud je půjčka schválena, může mít žadatel peníze na účtu do 3 minut. Žadatel si také může nastavit výši splátek a dobu splácení tak, jak mu to nejvíce vyhovuje. Minutovou půjčku lze jednoduše vyřídit online nebo na pobočkách banky, a klienti Equa bank si ji mohou vyřídit též prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu. Výhodou žádosti přes mobilní aplikaci je ještě větší rychlost – požadované peníze může mít žadatel o půjčku na svém účtu téměř okamžitě, a také dostupnost – žádat může odkudkoliv po celém světě. Zdroj: Equa bank

Equa bank navýšila horní limit Minutové půjčky na 700 tisíc Kč

Jestliže si plánujete vzít půjčku, u Minutové půjčky od Equa bank si od 3. 7. 2019 můžete půjčit až 700 tisíc Kč. Banka letos v dubnu navíc u Minutové půjčky snížila její úrokovou sazbu o 1,1 procentního bodu na 4,8 % p.a. Minutová půjčka patří...

Equa bank zvyšuje limit Minutové půjčky až na 700 tisíc Kč

Equa bank zvýšila horní hranici pro čerpání Minutové půjčky až na 700 000 Kč. Jde v krátké době o další krok, kterým vychází vstříc zájemcům o tuto neúčelovou spotřebitelskou půjčku. Letos v dubnu banka snížila její úrokovou sazbu o 1,1 procentního bodu na 4,8 % p.a. Díky jednoduché žádosti on-line nebo prostřednictvím mobilu, rychlosti čerpání, nulovým poplatkům a nízkým úrokovým sazbám tak Minutová půjčka patří k těm nejvýhodnějším na trhu.

7 rozdílů mezi kontokorentem a klasickou půjčkou. Kdy přijde vhod ten či onen úvěr?

Chybí vám peníze a potřebujete si půjčit? Rozhodujete se mezi kontokorentem a klasickou půjčkou? Víte ale vůbec, jaké jsou hlavní rozdíly mezi těmito úvěrovými produkty a kdy přijde vhod ten či onen? (PR článek)

Půjčku online ihned seženete i zcela bez poplatku

Český trh s půjčkami je velmi bohatý. Kromě bankovních společností u nás působí celá řada těch nebankovních, které se předhání ve výhodných nabídkách. Lákají lidi na rychlost, snadné vyřízení i další výhody. Člověk tedy kolikrát ani nepřemýšlí, půjčku si vezme a pak se vlastně nestačí divit. Základním pravidlem je nenechat se ovlivnit reklamou. V reklamě, […]

Zájem o půjčky na bydlení pro mladé dál klesá. Jsou drahé a plavou v byrokracii

Analytici dlouhodobě upozorňují, že program je nekoncepční a zatížený byrokracií.

Mladí lidé o půjčky na bydlení nestojí, podmínky jsou moc přísné

Jen 225 žádostí v celkové hodnotě 241 milionů korun obdržel do konce června 2019 Státní fond rozvoje bydlení. Přitom celková částka, která má být mladým lidem do 36 let půjčena za výhodnějších podmínek, než než nabízejí klasické hypotéky, činí...

Nové jaderné zdroje v Česku má zaplatit ČEZ. Stát podle návrhu zajistí výhodné půjčky

Investory nových jaderných zdrojů v Česku mají být dceřiné firmy energetické společnosti ČEZ - EDU II pro jadernou elektrárnu Dukovany a ETE II pro jadernou elektrárnu Temelín. Navrhovaný investorský model stavby bude v pondělí schvalovat vláda.

Mobilní aplikace Smart Banka a nový web www.moneta.cz ovládly ceny Internet Effectivness Awards 2019 (IEA 2019)

Mobilní aplikace Smart Banka a nový web www.moneta.cz ovládly ceny Internet Effectivness Awards 2019 (IEA 2019) Produkty Účty a karty[1] Půjčky a úvěry[2] Hypotéky[3] Spoření a investice[4] Pojištění[5] Internet Banka[6] Smart Banka[7] Produkty ...

Fiasko. O půjčky na bydlení pro mladé letos není zájem

O půjčky na bydlení pro mladé není příliš zájem. Je na místě hovořit o fiasku celého programu Státního fondu rozvoje bydlení. Ze sumy čítající takřka miliardu korun, která byla na podporu bydlení mladých do 36 let z veřejných peněz vyčleněna, fond v letošním prvním pololetí zatím vyhověl žádostem ve čtvrtinovém objemu, konkrétně v objemu 241 milionů korun. Zdroj

Je to fiasko. O půjčky na bydlení pro mladé letos není zájem, kdeže loňské fronty jsou

O půjčky na bydlení pro mladé není příliš zájem. Je na místě hovořit o fiasku celého programu Státního fondu rozvoje bydlení. Ze sumy čítající takřka miliardu korun, která byla na podporu bydlení mladých do 36 let z veřejných peněz vyčleněna, fond v...

Kreditka pro potomky se může seniorům vymstít

Téměř polovina z důchodců, kteří nesplácejí své půjčky z kreditních karet, často vůbec netuší, že takové dluhy mají. Dokonce v 31 procentech tvrdí, že nevědí, že nějakou kartu vlastní, přestože ji často užívá někdo z jejich blízkých. Půjčku ale nesplácí.

Peníze na kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji budou, říká ministr Brabec

Richard Brabec dnes v Ostravě přislíbil, že Moravskoslezskému kraji poskytne vláda prostředky na pokrytí mimořádného zájmu o kotlíkové dotace i o kotlíkové půjčky. Oba programy jsou totiž v Moravskoslezském kraji velmi oblíbené a žádané.

Ministr Brabec: Na aktuální zájem o kotlíkové dotace a půjčky peníze budou

Ministr životního prostředí Richard Brabec ve čtvrtek v Ostravě přislíbil, že Moravskoslezskému kraji poskytne vláda prostředky na pokrytí mimořádného zájmu o kotlíkové dotace i o kotlíkové půjčky. Oba programy jsou totiž v Moravskoslezském kraji velmi oblíbené a žádané.

Zadlužení domácností u bank v květnu stouplo. Nejvíce půjček je na bydlení

Zadlužení českých domácností u bank a družstevních záložen se za květen zvýšilo o 10,6 miliardy korun na téměř 1,684 bilionu korun. Meziročně bylo jejich zadlužení vyšší o zhruba 106,6 miliardy. Dluhy nefinančních podniků v květnu vzrostly o více než 3,1 miliardy na 1,117 bilionu korun. V porovnání se stejným měsícem loňského roku stouply o 53,6 miliardy, vyplývá z údajů, které zveřejnila Česká národní banka.

Provident nabízí pojištění pro případ výpadku příjmu. Sjednat jde společně s půjčkou

Provident Financial nabízí svým klientům od června 2019 k půjčkám také Pojištění KOMPLEX. To nabízí ve spolupráci s pojišťovnou MetLife a je zaměřeno na ochranu před výpadkem příjmu při nenadálé události. Zřídit si jej můžete v případě, že si...

Ministr Brabec v MSK: Na aktuální zájem o kotlíkové dotace a půjčky peníze budou

Ministr životního prostředí Richard Brabec dnes v Ostravě přislíbil, že Moravskoslezskému kraji poskytne vláda prostředky na pokrytí mimořádného zájmu o kotlíkové dotace i o kotlíkové půjčky. Oba programy jsou totiž v Moravskoslezském kraji velmi oblíbené a žádané.

Poskytovatel půjček Fair Credit dostal od ČNB pokutu 10 mil. Kč

Česká národní banka uložila pokutu deset milionů korun úvěrové společnosti Fair Credit International. Firma podle regulátora v dřívějších letech mimo jiné nabírala stamiliony korun pro svůj byznys prostřednictvím dluhopisů, aniž nabídla investorům dostatečnou informační podporu pro jejich investici ve formě takzvaného prospektu. Firma považuje trest za neadekvátní. Napsal to dnes deník E15. Pokuta je nejvyšší, jakou ČNB letos zatím uložila. “Jednotlivé emise dluhopisů byly posouzeny jako jedna nabídka cenných papírů bez uveřejnění prospektu a šlo o trvající delikt. Ačkoli účastník řízení v emisních podmínkách uvedl, že nehodlá dluhopisy veřejně nabízet, fakticky činil opak,” uvedla ČNB ve svém odůvodnění. Fair Credit, jehož byznys se zaměřuje na drobné půjčky spotřebitelům, nabral v několika emisích dluhopisů víc než 1,3 miliardy korun. Firma uvedla, že rozhodnutí bankovní rady ČNB respektuje, ale považuje ho za nesprávné a krajně neobvyklé. Zváží další postup, doplnila. Pokutě za obdobné pochybení čelila v Česku dříve například finanční skupina EMTC. Za loňský rok vybrala ČNB na pokutách téměř 20 milionů korun, což je zhruba o pětinu méně než předloni. Zároveň je to nejnižší výnos ze sankcí od roku 2015, kdy centrální banka vybrala víc než dvojnásobek loňské částky. Zdroj: ČTK

Moravskoslezský kraj asi získá víc peněz na kotle. Slíbil to ministr Brabec

Moravskoslezský kraj dostane více peněz na bezúročné půjčky pro zájemce o dotace na nové ekologičtější kotle. Pro kraj bylo původně vyčleněno 500 milionů korun, částka ale naroste o dalších 100 milionů korun. Ve čtvrtek to řekl ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). Zopakoval, že kraj by měl v aktuální výzvě navíc získat i dalších 500 milionů korun na samotnou výměnu kotlů. O navýšení prostředků by vláda měla rozhodnou v červenci, peníze se mají přesunout z programu Nová zelená úsporám.

Wüstenrot prodlužuje zvýhodněné podmínky u půjček do konce září

Wüstenrot prodlužuje akci, v rámci které nabízí výhodnější podmínky při sjednání úvěru na bydlení. Půjčku ProBydlení nabízí se slevou 0,5 % až do konce září 2019. Jde o překlenovací nezajištěný úvěr. Pro získání slevy je nutné si zvolit dobu...

Equa bank zvýšila maximální možnou výši úvěru u Minutové půjčky

Equa bank mění podmínky Minutové půjčky. Od čtvrtka 27. června 2019 bude možné si půjčit maximálně 700 000 Kč. Dosud činila maximální výše půjčky 600 000 Kč. Ostatní podmínky zůstávají beze změny. Úroková sazba půjčky je pevná, a to 4,8 % ročně...

Ministr Brabec v MSK: Na aktuální zájem o kotlíkové dotace a půjčky peníze budou

Ministr životního prostředí Richard Brabec dnes v Ostravě přislíbil, že Moravskoslezskému kraji poskytne vláda prostředky na pokrytí mimořádného zájmu o kotlíkové dotace i o kotlíkové půjčky. Oba programy jsou totiž v Moravskoslezském kraji velmi oblíbené a žádané. U kotlíkových dotací přišlo v poslední vlně o více než 5000 žádostí více, než kolik bylo k dispozici vyčleněných prostředků z Ministerstva životního prostředí. Kotlíkové půjčky pak hlásí převis už o téměř 100 milionů korun. Ministr ži ... (ZKRÁCENO)

Ministr Brabec: Na aktuální zájem o kotlíkové dotace a půjčky peníze budou

Ministr přislíbil, že vláda poskytne prostředky na pokrytí mimořádného zájmu o kotlíkové dotace i o kotlíkové půjčky.

Užitečné informace
Kalkulačka splátekKalkulačka RPSNNa co si dát pozor?Jak nenaletět na Podvodné půjčky? 4 rady na co si dát pozor!Co je to RPSN a co obsahujeCo je to půjčka na směnkuHome credit a CetelemPůjčky a smlouvyPůjčkyDůchody a dávkyPojištěníZonky.czBydleníÚvěry a půjčkyDaně a mzdyÚčty a spořeníAktuality - půjčkySlovenská verze webuTepelná čerpadla Fujitsu
Zavřít reklamu